Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy pro celou rodinu. Skvélé dárky.

Pilotak.cz
Centrum letecké zábavy
Vyhlídkové lety po celé ČR

E-mail: pilotak(zavináč)pilotak.cz
IČ: 64412831
Tel.: 608 118 811

Vyhlídkové lety Zbraslavice
Cessna 172
od 3.500,-
Vyhlídkové lety Zbraslavice
Zlín 43
od 3.500,-
Vyhlídkové lety Zbraslavice
Let větroněm L-23
3.000,-

Inspirace na vyhlídkové lety a letecké trasy.

 • A. Zbraslavice - Kutná Hora - Zbraslavice
  Po vzletu z letiště Zbraslavice se vydáte směrem na sever k městu Kutná Hora. Zde si z ptačí perspektivy můžete prohlédnout nejen ceněnou městskou památkovou rezervaci, ale hlavně kutnohorskou dominantu, pětilodní gotickou katedrálu svaté Barbory, patronky horníků. Po několika okruzích nad městem Vás čeká krátká cesta zpět na výchozí letiště.
  Doba letu: 30-45 minut
 • C. Okruh Vysočinou
  Ze Zbraslavic s Vámi pilot zamíří nad středověké hornické město Kutná Hora, které je od roku 1995 zapsané na seznam památek UNESCO. Po prohlídce Kutné Hory se vydáte k další pamětihodnosti ze seznamu UNESCO, kostelu sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou. Tato neobvyklá barokní kaple je známá hlavně díky svému hvězdicovitému půdorysu, který nejlépe vynikne právě při pohledu shora. Poté Vás již čeká klidný návrat přes Havlíčkův Brod, nad zámkem ve Světlé nad Sázavou a zpět na letiště Zbraslavice.
  Doba letu: cca 60 minut
 • B. Zbraslavice - Praha - Zbraslavice
  Cesta nad českou metropoli začíná podél dálnice D1. Ta Vás jako spolehlivý navigační bod dovede až nad město Praha. Po přeletu nad okrajovými čtvrtěmi se budete moct pokochat pohledem na historické centrum města a z povolené vzdálenosti si prohlídnout i Pražský hrad. Přelet nad touto dominantou není kvůli bezletové zóně možný. Po prohlídce Prahy už následuje pouze cesta zpět na výchozí letiště Zbraslavice.
  Doba letu: cca 50 minut

Kompletní ceník najdete přímo v interaktivní objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo / vrtulník vč. veškerých poplatků, paliva a pilota. Všechny lety provozujeme celoročně s ohledem na počasí. Pokud jsou uvedeny trasy letů jsou pro Vás pouze inspirativní a není třeba si je vybírat předem. Vždy záleží na Vás, kam budete chtít letět.