Úvod / Vyhlídkové lety

Vyhlídkové lety - Dárkové poukazy

Zážitkové a vyhlídkové lety nabízíme pro širokou veřejnost od roku 2007

Pojďte se s námi proletět letadlem nebo vrtulníkem z mnoha letišť po ČR anebo darujte skvělý a originální zážitek svým blízkým, rodině či kamarádům. Létáte vždy z letecké školy pod vedením zkušeného instruktora nebo pilota se všemi kvalifikacemi a let je vždy bezpečný s ohledem na všechny letecké předpisy a počasí.

 

Cessna-182-Skylane-R182RG.jpg

Vyhlídkové lety letadlem

Vyhlídkové lety pro skupinu až tří osob jsou ideální příležitostí jak si tento zážitek dopřát ve společnosti svých nejbližších přátel nebo rodiny. Oproti seznamovacímu letu pilotem letadla na zkoušku se sice ochudíte o možnost si letadlo vyzkoušet řídit sami, ale zase se o tento jedinečný zážitek budete moci podělit s více lidmi. Vyhlídkové lety jsou skvělým dárkem nejen k narozeninám, ale i jako odměna za životní úspěchy či jako opravdu netradiční způsob strávení jednoho dne se svými nejbližšími. Vyhlídkové lety pro tři osoby jsou nejčastěji prováděné na letounech typu Cessna 172 nebo Zlín 43. V oblibě jsou také menší sportovní letadla pro pilota a pasažéra s plnohodnotným zdvojeným řízením. Všechny typy jsou léty prověřené stroje kvalitní tovární výroby, takže není třeba mít jakékoliv obavy o svoji bezpečnost během samotného letu.


pilot.jpg

Pilotem na zkoušku

Seznamovací let s možností pilotování letadla je skvělým dárkem pro všechny milovníky létání, kteří by rádi zažili něco zajímavějšího, než je klasický vyhlídkový let. Vyzkoušíte si po boku leteckého instruktora vše, co Vás zajímá. Po odletu se dle Vámi vybrané trasy vydáme mimo řízený prostor letiště kterýmkoliv směrem a ukážeme si v praxi všechny základní režimy letu. Samozřejmostí je, že většinu si vyzkoušíte sami společně s instruktorem, abyste sami zažili ten pocit, jak se takové letadlo pilotuje. Tento program je především určen spíše technicky zaměřeným zájemcům, leteckým fandům a všem, kteří se blíže zajímají o letadla a chtějí poznat krásy pilotáže. Rozhodně se máte na co těšit. Staňte se tak i Vy pilotem letadla na zkoušku, objednejte si dárkový poukaz pro sebe nebo jako dárek Vašim blízkým a zažijte pocit, který má možnost si vyzkoušet jen pár vyvolených.

Jste vždy pod dohledem profesionálního pilota či instruktora s bohatými zkušenostmi. Váš let si rozhodně užijete.


Robinson R44-2.png

Vyhlídkové lety vrtulníkem

Let ve vrtulníku je zážitkem na celý život a je jen na Vás zda tuto zkušenost pojmete zcela pasivně jako divák (vyhlídkový let sám nebo s rodinou pro více osob, fotograf, kameraman), či se aktivně zapojíte do pilotování stroje pod dohledem zkušeného profesionála. Pokud se rozhodnete pro aktivní pilotáž je potřeba počítat s delší pozemní přípravou. Po dosedu zpátky na zem si však můžete hrdě říci: „Pilotoval jsem vrtulník“, což je činnost, ke které se dostane jen mizivé procento z celé populace České republiky. Ať už se tedy stanete na pár minut pilotem anebo budete jen pasažérem na palubě tohoto elegantního stroje, let ve vrtulníku ve Vás zanechá nesmazatelné pocity.

 

Fotogalerie letadel a vrtulníků z nabídky letecké školy

Alto 912.jpeg
Cessna 303 Crusader.jpg
Cessna-152.jpg
Cessna-182-P.jpg
Commander114.jpeg
eurostar-ev-97.jpg
Guimbal Cabri.jpg
Legend 540.jpg
Robinson R22.jpg
Robin DR 400.jpeg
Schweizer-269C.jpg
Robinson R44-2.png
ul-argo.jpg
zlin-142.jpg
Zlin-43.jpg