Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy pro celou rodinu. Skvélé dárky.

Pilotak.cz
Centrum letecké zábavy
Vyhlídkové lety po celé ČR

E-mail: pilotak(zavináč)pilotak.cz
IČ: 64412831
Tel.: 608 118 811

Vyhlídkové lety Plzeň
Eurostar EV 97
od 2.500,-
Vyhlídkové lety Plzeň
Cessna 152
od 4.200,-
Vyhlídkové lety Plzeň
Cessna 172
od 5.100,-

Inspirace na vyhlídkové lety a letecké trasy.

 • A. Vodní nádrž České údolí - Rozhledna Chlum
  Po startu z letiště Plzeň Líně se s pilotem vydáte přímou čarou nad nádrží České údolí k rozhledně Chlum, která se tyčí nad Plzní. Až si vychutnáte pohled na město z mírné vzdálenosti, zamíříte přímo nad jeho centrum, kde si můžete prohlédnout Vám dobře známí místa z netradičního ptačího pohledu. Po prohlídce města následuje návrat na domovské letiště v Líních.
  Doba letu: 40 minut
 • C. Žebrák a Točník - Křivoklát - Plzeň
  Po vzletu z letiště Plzeň Líně se vydáte severovýchodním směrem podél zřícenin hradů (Litice, Radeč-Mitrvald) a zámků (Březina, Zbiroh) až k evropskému unikátu, dvojhradu Točník a Žebrák. Následuje přelet CHKO Křivoklátsko až ke stejnojmennému hradu, odkud se kurz stočí směrem na jih a přes město Plzeň se vrátíte na letiště v Líních.
  Doba letu: 60 minut
 • B. Přehrada Hracholusky - Přimda a rozhledna Milíře
  Z Líní se s Vámi pilot vydá nad oblíbenou rekreační oblast kolem přehrady Hracholusky. Následuje krátká letecká prohlídka historického města Stříbro, odkud už zamíříte směr západ na hraniční přechod Rozvadov. Těsně před Rozvadovem zakroužíte nad rozhlednou Milíře a zříceninou hradu Přimda. Zamáváte Německu a přes město Klatovy Vás čeká návrat na letiště Plzeň Líně.
  Doba letu: cca 50 minut

Kompletní ceník najdete přímo v interaktivní objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo / vrtulník vč. veškerých poplatků, paliva a pilota. Všechny lety provozujeme celoročně s ohledem na počasí. Pokud jsou uvedeny trasy letů jsou pro Vás pouze inspirativní a není třeba si je vybírat předem. Vždy záleží na Vás, kam budete chtít letět.