Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy pro celou rodinu. Skvélé dárky.

Pilotak.cz
Centrum letecké zábavy
Vyhlídkové lety po celé ČR

E-mail: pilotak(zavináč)pilotak.cz
IČ: 64412831
Tel.: 608 118 811

Alto 912
od 2.600,-
Vyhlídkové lety Moravská Třebová
Zlín 43
5.000,-
Vyhlídkové lety Moravská Třebová
Zlín 43
8.400,-

Inspirace na vyhlídkové lety a letecké trasy.

 • A. Moravská Třebová - Mírov - Bouzov
  Po vzletu z letiště Moravská Třebová se vydáte směrem na východ nad obec Mírov, jejíž dominanta středověký hrad slouží již od 18. století jako věznice. Poté se let stočí jižním směrem a Vy si budete moci vychutnat ptačí pohled na jeden z nejkrásnějších moravských hradů, Bouzov. Po pár průletech kolem jeho fotogenické věže Vás pilot bezpečně dovede zpět na domovské letiště v Moravské Třebové.
  Doba letu: 30 minut
 • C. Svitavy - Litomyšl - Česká Třebová - Lanškroun - Zábřeh
  Let z Moravské Třebové začnete směrem na západ nad okresní město Svitavy, odkud je to už vzdušnou čarou jen kousek do Litomyšle, která se může pochlubit jednou z českých památek UNESCO: renesančním zámkem, jehož netradiční sgrafitovou výzdobu si budete moci vychutnat netradičně z výšky. Poté naberete směr železniční uzel Česká Třebová a po průletech nad městy Lanškroun a Zábřeh se vrátíte na letiště Moravská Třebová u Starého města.
  Doba letu: 60 minut
 • B. Moravská Třebová - Mírov - Bouzov - Jevíčko
  Během tohoto půlhodinového letu si po vzletu z Moravské Třebové prohlédne z ptačí perspektivy nejen hradní věznici v Mírově a hrad Bouzov, ale i centrum středověkého obchodu obec Jevíčko s jeho dominantní hradební věží, která nelze přehlédnout ani z kabiny letadla.
  Doba letu: 40 minut

Kompletní ceník najdete přímo v interaktivní objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo / vrtulník vč. veškerých poplatků, paliva a pilota. Všechny lety provozujeme celoročně s ohledem na počasí. Pokud jsou uvedeny trasy letů jsou pro Vás pouze inspirativní a není třeba si je vybírat předem. Vždy záleží na Vás, kam budete chtít letět.