Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy pro celou rodinu. Skvélé dárky.

Pilotak.cz
Centrum letecké zábavy
Vyhlídkové lety po celé ČR

E-mail: pilotak(zavináč)pilotak.cz
IČ: 64412831
Tel.: 608 118 811

Vyhlídkové lety Kroměříž
Alto 912 TG
od 3.100,-
Vyhlídkové lety Kroměříž
Cessna 172
od 3.900,-

Inspirace na vyhlídkové lety a letecké trasy.

 • A. Kroměříž - Svatý Hostýn - Kroměříž
  Pár chvil po vzletu z letiště se před Vámi rozprostře celé historické centrum města Kroměříž, které si tak prohlédnete z netradičního úhlu pohledu. Poté již pilot letadlo stočí směr nedaleké Hostýnské vrchy a po pár minutách přeletu nad zalesněnou krajinou se Vám naskytne pohled na zdejší dominantu a význačné poutní místo: baziliku Nanebevzetí Panny Marie, stejně jako i na přilehlou rozhlednu a větrnou elektrárnu.
  Doba letu: cca 30 minut
 • C. Kroměříž - Brno - Kroměříž
  Vydejte se na letecký výlet do moravské metropole, města Brna. Letecká cesta z Kroměříže víceméně kopíruje trasu dálnice D1 a Vy si tak můžete vychutnat pocit, kdy budete všechna auta nechávat daleko za sebou a nebudete se trápit žádnými zácpami. Po vstupu do řízeného okrsku mezinárodního letiště Brno Vás čeká letecká prohlídka centra města s dominantami Petrovem a hradem Špilberk. Při troše štěstí "potkáte" během výletu některé z dopravních letadel mířících na letiště do Tuřan a vychutnáte si pohled na tyto letecké velikány "tváří v tvář". Na přáni s Vámi můžeme udělat i průlet přes hlavní dráhu na letišti v Brně.
  Doba letu: cca 60 minut
 • B. Kroměříž - Olomouc - Kroměříž
  Prohlédněte si z ptačí perspektivy dvě moravské památky připsané na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví Unesco. Jedním pohledem budete moci přehlédnout celou Květnou zahradu v Kroměříži, stejně jako biskupský zámek a přilehlou Dolní zahradu. Při přeletu nad Olomoucí uvidíte nejen malebné Horní a Dolní náměstí, ale i nedaleké Hradisko a na obzoru siluetu Svatého kopečku.
  Doba letu: cca 45 minut

Kompletní ceník najdete přímo v interaktivní objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo / vrtulník vč. veškerých poplatků, paliva a pilota. Všechny lety provozujeme celoročně s ohledem na počasí. Pokud jsou uvedeny trasy letů jsou pro Vás pouze inspirativní a není třeba si je vybírat předem. Vždy záleží na Vás, kam budete chtít letět.