Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy pro celou rodinu. Skvélé dárky.

Pilotak.cz
Centrum letecké zábavy
Vyhlídkové lety po celé ČR

E-mail: pilotak(zavináč)pilotak.cz
IČ: 64412831
Tel.: 608 118 811

Vyhlídkové lety Jihlava
Skyleader 200
od 2.600,-
Vyhlídkové lety Jihlava
Cessna 152
od 3.500,-
Vyhlídkové lety Jihlava
Cessna 172
od 4.000,-
Vyhlídkové lety Jihlava
Commander 114
od 6.600,-
Vyhlídkové lety Jihlava
Cessna 303 Crusader
od 11.200,-

Inspirace na vyhlídkové lety a letecké trasy.

 • A. Jihlava - Velké Meziříčí - Žďár nad Sázavou - Jihlava
  Vydejte se po vzletu z Jihlavy nad naší nejrušnější dálnici D1 směrem na Valašské Meziříčí. Zde si kromě města prohlédnete i známý dálniční most. Následuje let do Žďáru nad Sázavou s jeho dominantou, Zelenou Horou. Na jejím vrcholku stojí poutní kostel svatého Jana Nepomuckého, neobvyklého hvězdicovitého půdorysu, který je z výšky dobře rozpoznatelný. Po několika okruzích nad městem následuje návrat na letiště Jihlava.
  Doba letu: 45-60 minut
 • C. Jihlava - Telč – Jihlava
  Po letecké prohlídce města Jihlava s Vámi pilot poletí nad jedno z nejmalebnějších městeček na Moravě. Město Telč se může pyšnit jedním z nejkrásnějších a historicky nejhodnotnějších náměstí v naší republice. Právě toto renesanční náměstí, stejně jako nedaleký zámek si několikrát obletíte, tak abyste si mohli udělat co nejhezčí fotky a video. Po skončení vyhlídky nad městem se vydáte zpět do Jihlavy.
  Doba letu: cca 40 minut
 • B. Jihlava - Velké Meziříčí - Třebíč - Jihlava
  Prohlédněte si ze vzduchu naši nejznámější dálnici D1, včetně její pomyslné dominanty, kterou tvoří dálniční most ve Velkém Meziříčí. Z Velkého Meziříčí se s letadlem vydáte nad město Třebíč. Třebíč je známý svoji malebnou židovskou čtvrtí zapsanou na seznam památek Unesco. Právě její úzké uličky budete mít při pohledu z okénka letadla jako na dlani. Po průletu nad židovskou čtvrtí a nedalekou románskou bazilikou svatého Prokopa se vrátíte zpět na místo, kde celý výlet začal, do Jihlavy.
  Doba letu: cca 40 minut
 • D. Jihlava - Žďár nad Sázavou - Jihlava
  Po vzletu s Vámi pilot udělá několik okruhů nad městem Jihlava a za chvíli se stočíte na sever do města Žďár nad Sázavou. Zde si kromě centra města z výšky prohlédnete i Zelenou Horu zapsanou na seznam památek UNESCO a známou rekreační oblast rybník Velké Dářko. Po celou dobu letu se na horizontu budou rýsovat stoupající kopce Žďárských vrchů.
  Doba letu: cca 45 minut

Kompletní ceník najdete přímo v interaktivní objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo / vrtulník vč. veškerých poplatků, paliva a pilota. Všechny lety provozujeme celoročně s ohledem na počasí. Pokud jsou uvedeny trasy letů jsou pro Vás pouze inspirativní a není třeba si je vybírat předem. Vždy záleží na Vás, kam budete chtít letět.