Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy pro celou rodinu. Skvélé dárky.

Pilotak.cz
Centrum letecké zábavy
Vyhlídkové lety po celé ČR

E-mail: pilotak(zavináč)pilotak.cz
IČ: 64412831
Tel.: 608 118 811

Vyhlídkové lety Brno
Cessna 172
od 5.300,-
Vyhlídkové lety Brno
Zlín 142
od 5.300,-
Vyhlídkové lety Brno
Robinson R-44
od 4.900,-
Vyhlídkové lety Brno
Robinson R-44
od 5.800,-

Inspirace na vyhlídkové lety a letecké trasy.

 • A. Vyhlídkový let nad Brnem
  Ihned po vzletu z letiště Brno Tuřany se vydáte nad centrum města Brna, kde si z ptačí perspektivy prohlédnete všechny známé dominanty: katedrálu svatého Petra a Pavla na vršku Petrov, hrad Špilberk a samozřejmě i náměstí Svobody a Zelný trh. Po několika okruzích nad středem Brna zamíříte nad areál výstaviště, odkud přes Kohoutovice a jejich známý vodojem zamíříte nad Masarykův okruh. Odtud je to už jen kousek k Brněnské přehradě s hradem Veveří. Uděláte průlet nad letištěm Medlánky, kde při troše štěstí uvidíte startovat větroně. Následuje cesta přes severní okraj zakončená vyhlídkou nad líšeňským lomem a návratem zpět na letiště Brno - Tuřany.
  Doba letu: 30-45 minut
 • C. Let nad Brnem a oblasti Moravského krasu
  Celý vyhlídkový let začnete přeletem historického centra města Brna. Po jeho prohlídce se s Vámi pilot vydá na sever do města Boskovice, kde uvidíte nejen boskovický zámek, ale i hrad umístěný na kopci nad městem. Z Boskovic cesta pokračuje nad oblast Moravského krasu a Vy si tak budete moci vychutnat pohled do nejznámější české propasti Macocha z výšky několika set metrů. Poté již následuje návrat do Brna, kdy se budete vracet kolem vysílače Hády a při přeletu Líšeňského lomu se před Vámi naposled rozprostře nádherný výhled na celé město.
  Doba letu: 45-60 minut
 • B. Vyhlídkový let - Jižní Morava a Pálava
  Po vzletu z dráhy brněnského letiště zamíříte směr Židlochovice a dále nad vodní nádrže Nové Mlýny. Velikost těchto jihomoravských „jezer“ oceníte právě ze vzduchu, kdy budete mít celou tuhle obrovskou vodní plochu před sebou jako na dlani. Po několika průletech nad vodní hladinou, kdy si prohlédnete poslední upomínku na vesnici Mušov – malý kostelík na izolovaném ostrůvku – a také známou lagunu s přilehlým kempem Pasohlávky, se vydáte nad nedalekou Pálavu. Z okénka letadla před sebou krásně uvidíte celý hřeben Palávských vrchů, stejně jako jeho dvě zříceniny: Dívčí hrady a Sirotčí hrádek. Následuje cesta nad hraniční město Mikulov, kde uděláte několik okruhů nad hradem a křížovou cestou umístěnou na kopci za městem. Z Mikulova je to jen pár minut ke klenotu jižní Moravy: Lednicko – Valtickému areálu. Po prohlídce zámků a zahrad s minaretem se vrátíte zpět na letiště Tuřany.
  Doba letu: cca 60 minut

Kompletní ceník najdete přímo v interaktivní objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo / vrtulník vč. veškerých poplatků, paliva a pilota. Všechny lety provozujeme celoročně s ohledem na počasí. Pokud jsou uvedeny trasy letů jsou pro Vás pouze inspirativní a není třeba si je vybírat předem. Vždy záleží na Vás, kam budete chtít letět.