Vyhlídkové, okružní, seznamovací a fotografické lety letadlem až pro 5 osob. Netradiční dárek a zážitek.
Vyhlídkové lety letadlem pro 1-5 osob na palubě


Vyhlídkové lety pro skupinu až tří osob jsou ideální příležitostí jak si tento zážitek dopřát ve společnosti svých nejbližších přátel nebo rodiny. Oproti seznamovacímu letu pilotem letadla na zkoušku se sice ochudíte o možnost si letadlo vyzkoušet řídit sami, ale zase se o tento jedinečný zážitek budete moci podělit s více lidmi. Vyhlídkové lety jsou skvělým dárkem nejen k narozeninám, ale i jako odměna za životní úspěchy či jako opravdu netradiční způsob strávení jednoho dne se svými nejbližšími. Vyhlídkové lety pro tři osoby jsou nejčastěji prováděné na letounech typu Cessna 172 nebo Zlín 43. Oba tyto typy jsou léty prověřené stroje kvalitní tovární výroby, takže není třeba mít jakékoliv obavy o svoji bezpečnost během samotného letu.

Vyhlídkový let

Jak probíhá vyhlídkový let

Poté co si na našich stránkách zakoupíte dárkový poukaz na vyhlídkový let pro tři osoby na Vámi vybraném letišti, stačí telefonicky dohodnout termín letu a můžete se začít těšit na tento jedinečný zážitek. Nebuďte však zklamáni pokud bude termín letu z důvodu nepřízně počasí přesunut na někdy jindy. O bezpečnost jde vždy až na prvním místě a pokud se na obzoru objeví bouřka nebo se zvedne silný vítr je lepší let odložit, než zbytečně riskovat. Počasí je věc, kterou nemůžeme ovlivnit, avšak vždy se snažíme s pomocí meteorologických předpovědí domluvit na termínu, kdy by měla být situace ve vzduchu klidná a ideální pro příjemný vyhlídkový let. Pokud tedy vše vyjde jak má a vy se společně s ostatními cestujícími dostavíte na letiště, může začít příprava na samotný let.

Vyhlídkový let

Co si s sebou vzít a co můžete zažít při výhlídkovém letu

Vše co si s sebou na letiště budete muset přinést je letenka (dárkový poukaz), dobrá nálada a také fotoaparát nebo videokamera, se kterou si budete moci celý zážitek zdokumentovat. Není nutné žádné speciální oblečení, ale určitě si na sebe vezměte něco, v čem se budete cítit pohodlně. Záleží jen na Vás, zda to budou džíny a tričko, či dáte přednost teplákové soupravě. Po příjezdu na letiště se Vás ujme pilot. Tomu sdělíte svoji představu o trase letu. Můžete se například vydat nad svůj dům a prohlédnout si místa, kterými denně procházíte. Hodně oblíbené jsou i lety nad zajímavá místa v okolí letiště. Ať už se jedná o hrady a zámky, historická centra měst, popřípadě vrcholky hor, přehrady a jezera. Méně tradiční, avšak možný způsob strávení vyhlídkového letu, je vystoupat do výšky několika kilometrů a chvíli se vznášet nad mraky, v místech kde běžně létají dopravní letadla. Ve chvíli kdy se s pilotem dohodnete na trase Vašeho letu, Vás pilot seznámí s letadlem, naučíte se pár základních věcí o bezpečnosti během letu a po této krátké instruktáži se již můžete vydat na cestu.

Vyhlídkový let

Po vzletu a průběh vyhlídkového letu

Letadlo spustí motor, rozjede se po letištní dráze a dřív než se nadějete se od Vás začne země rychle vzdalovat a budete nabírat kurz na Vámi vybranou trasu letu. Pilot s Vámi bude po celou dobu komunikovat, upozorňovat Vás na zajímavá místa pod Vámi a v rámci možností měnit průběh letu podle Vašeho přání. Může tak přidat několik okruhů nad místem, která Vás zajímá, abyste mohli pořídit pěkné fotky nebo natočit video Vašeho oblíbeného místa z ptačí perspektivy. Po skončení vyhlídkového letu se vydáte směrem zpět na letiště, kde na zemi s pilotem zhodnotíte předcházející let a budete se moci vydat domů. Na některých letištích je k dispozici i slušné zázemí ve formě menší restaurace nebo baru s posezením. Zde samozřejmě můžete chvíli posedět a při pozorování letištního ruchu v sobě pomalu vstřebávat zážitek s vyhlídkového letu.Pozn. Kompletní ceník najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo vč. veškerých poplatků a pilota. Vyhlídkové lety provozujeme celoročně. Všechny naše letadla jsou vytápěna.


OBJEDNAT VYHLÍDKOVÝ LET - Dárkový poukaz


Možná Vás bude také zajímat:


Pilotem letadla na zkoušku Pilotem vrtulníku na zkoušku Akrobatické lety letadlem Zlín 142 Vyhlídkové lety Brno Vyhlídkové lety Jihlava Vyhlídkové lety Praha Vyhlídkové lety Ostrava


Dne 16.7.2008 vydala Evropská komise směrnici, přesouvající pojem "vyhlídkový let" pod správu veřejné letecké dopravy. Aerokluby jsou tak donuceny používat nové označení "fotografický, pozorovací nebo seznamovací let". Pro pasažéra se nic nemění. Dostane stejný zážitek jako při vyhlídkovém letu, pouze s novým názvem.

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.