Vyhlídkové lety Moravská Třebová pro veřejnost. Letiště Moravská Třebová. Oblasti Svitavy, Litomyšl, Zábřeh, Česká Třebová, Mohelnice, Lanškroun.
Vyhlídkové a okružní lety na letišti Moravská Třebová (LKMK) pro veřejnost

Vyhlídkové lety Moravská Třebová
Vyhlídkový let - Maule M7 - letiště Moravská Třebová

Letiště Moravská Třebová a vyhlídkové lety

Letiště Moravská Třebová najdete v obci Staré Město asi pět kilometrů severně od města. Místní letiště vzniklo během Druhé světové války pro potřeby německé armády, ale ihned po skončení bojů bylo obsazeno plachtařským aeroklubem, který zde sídlí s malými obměnami dodnes. Kromě bezmotorových letounů si dnes můžete na letišti Moravská Třebová prohlédnout i klasická sportovní letadla a samozřejmě si s námi zalétat vyhlídkový let skvělým 4 místným letadlem MAULE M-7 i s možností krátké pilotáže, kdy Vám pilot dle Vašeho zájmu na chvíli propůjčí řízení celého letadla.

Akrobatický let - EXTRA 300 - letiště Moravská Třebová

Akrobatické lety na letišti v Moravské Třebové

Opravdovou chloubou letiště Moravská Třebová je zdejší akrobatické centrum, které se může pochlubit dlouhou historií a skvělými výsledky svých pilotů na světových soutěžích. Není divu, že letiště Moravská Třebová je využíváno jako domovská základna Českého reprezentačního týmu v letecké akrobacii. Mezi nejznámější odchovance místní akrobatické školy patří bezesporu Martin Šonka, který se od roku 2010 může pochlubit účastí ve světoznámých sérii leteckých závodů Red Bull Air Race. Pro Vás jsme připravili jedinečnou nabídku akrobatických letů se špičkovým profesionálním akrobatickým letadlem EXTRA 300, kde zažijete ten pravý adrenalin a nepřekonatelný zážitek stejně jako piloti Red Bull Air Race. Právě pro potřeby zdejšího akrobatického centra byla v roce 2013 otevřena na letišti Moravská Třebová nová asfaltová dráha, která umožňuje provoz i během zimních měsíců.


Inspirace na vyhlídkové lety a letecké trasy z Moravské Třebové


TRASA A: Moravská Třebová - Mírov - Bouzov - Moravská Třebová
Po vzletu z letiště Moravská Třebová se vydáte směrem na východ nad obec Mírov, jejíž dominanta středověký hrad slouží již od 18. století jako věznice. Poté se let stočí jižním směrem a Vy si budete moci vychutnat ptačí pohled na jeden z nejkrásnějších moravských hradů, Bouzov. Po pár průletech kolem jeho fotogenické věže Vás pilot bezpečně dovede zpět na domovské letiště v Moravské Třebové
Doba letu: 30 minut.


TRASA B: Moravská Třebová - Mírov - Bouzov - Jevíčko - Moravská Třebová
Během tohoto půlhodinového letu si po vzletu z Moravské Třebové prohlédne z ptačí perspektivy nejen hradní věznici v Mírově a hrad Bouzov, ale i centrum středověkého obchodu obec Jevíčko s jeho dominantní hradební věží, která nelze přehlédnout ani z kabiny letadla.
Doba letu: 40 minut.


TRASA C: Moravská Třebová - Svitavy - Litomyšl - Česká Třebová - Lanškroun - Zábřeh - Moravská Třebová
Let z Moravské Třebové začnete směrem na západ nad okresní město Svitavy, odkud je to už vzdušnou čarou jen kousek do Litomyšle, která se může pochlubit jednou z českých památek UNESCO: renesančním zámkem, jehož netradiční sgrafitovou výzdobu si budete moci vychutnat netradičně z výšky. Poté naberete směr železniční uzel Česká Třebová a po průletech nad městy Lanškroun a Zábřeh se vrátíte na letiště Moravská Třebová u Starého města.
Doba letu: 60 minut.


Trasy letu jsou pouze inspirativní, vždy záleží na Vás kam budete chtít letět.Vyberte si typ letadla na vyhlídkový let z Moravské Třebové

CESSNA 152 (30 min. letu)

2-místný sportovní vyhlídkový letoun
30 minut vyhlídkového letu

za 3.500,-
1 Objednat

30 minutový vyhlídkový let letadlem Cessna 152


CESSNA 152 (60 min. letu)

2-místný sportovní vyhlídkový letoun
60 minut vyhlídkového letu

za 5.100,-
1 Objednat

60 minutový vyhlídkový let letadlem Cessna 152


MAULE M-7 (30 min. letu)

4-místný sportovní vyhlídkový letoun
30 minut vyhlídkového letu

za 5.500,-
3 Objednat

30 minutový vyhlídkový let letadlem Maule M-7


MAULE M-7 (60 min. letu)

4-místný sportovní vyhlídkový letoun
60 minut vyhlídkového letu

za 7.500,-
3 Objednat

60 minutový vyhlídkový let letadlem Maule M-7


Pozn. Kompletní ceník najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo vč. veškerých poplatků a pilota. Vyhlídkové lety z Moravské Třebové  provozujeme celoročně s ohledem na počasí..

Pokud nevíte, jak vypadají konkrétní letadla, klikněte na: Flotila letadel a vrtulníků

Dárkové poukazy mají platnost 6 měsíců od zakoupení.
Při zakoupení poukazu od 1.9. do 20.12. mají prodlouženou platnost do 20.6. následujícího roku.Vyhlídkové lety létáme také z těchto letišť

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.