Vyhlídkové lety Kroměříž pro veřejnost. Letiště Kroměříž. Oblasti Vyškov, Prostějov, Přerov, Otrokovice, Zlín
Vyhlídkové a okružní lety na letišti Kroměříž (LKKM) pro veřejnost

Vyhlídkové lety Kroměříž
Vyhlídkový let - Cessna 172 - letiště Kroměříž

Letiště Kroměříž - skvělé prostředí kde si zálétat

Letiště Kroměříž, ležící na jihovýchodním okraji města, je snadno dosažitelné nejen autem, ale pro dopravu sem můžete použít i vlak. Vlaková stanice Kroměříž - Oskol je vzdálená pouhých 550 metrů od letištních budov. I když letiště Kroměříž patří mezi menší regionální letiště s travnatou přistávací a vzletovou dráhou o délce 770 x 30 metrů, o víkendech zde panuje čilý ruch. Pozorovat můžete nejen klasická motorová letadla, ale i množství bezmotorových větroňů a příležitostně zde můžete natrefit i na letecké modeláře s funkčními modely, postavenými podle existujících větších letadel. Pokud by jste si radši svůj vyhlídkový let, či svůj první pokus jako pilot v kokpitu, užili ve větším klidu bez okolního ruchu a provozu, můžete s námi na letišti Kroměříži létat i ve všední dny, kdy je zde atmosféra zcela odlišná od rušných víkendů.

Vyhlídkový let - NG 4 - UL - letiště Kroměříž

Vyhlídkové lety na letišti Kroměříž

Pro všechny zájemce o létání jsou v Kroměříži připravena letadla Cessna 172 a NG4 UL. Větší Cessna 172 je snad nejrozšířenějším typem letadla na celém světě. Tento spolehlivý stroj americké výroby dokáže pojmout na svoji palubu jednoho pilota a tři pasažéry, přičemž cestující sedící vepředu vedle pilota, má díky zdvojenému řízení možnost, si během letu také vyzkoušet pilotáž legendární Cessny 172. Druhé letadlo, které máme v nabídce na letišti Kroměříž je moderní ultralehký letoun NG4. S místem pro dva pasažéry (pilot a jeden cestující/žák) je NG4 určen převážně pro výcvikové a seznamovací lety, ale stejně tak si v něm můžete užít i příjemný vyhlídkový let. Na Letadle NG 4 UL si u nás můžete zakoupit také náš letecký Minikurz u kterého se stanete opravdovým pilotem.


Inspirace na vyhlídkové lety a letecké trasy z Kroměříže


TRASA A: Kroměříž - Svatý Hostýn - Kroměříž
Pár chvil po vzletu z letiště se před Vámi rozprostře celé historické centrum města Kroměříž, které si tak prohlédnete z netradičního úhlu pohledu. Poté již pilot letadlo stočí směr nedaleké Hostýnské vrchy a po pár minutách přeletu nad zalesněnou krajinou se Vám naskytne pohled na zdejší dominantu a význačné poutní místo: baziliku Nanebevzetí Panny Marie, stejně jako i na přilehlou rozhlednu a větrnou elektrárnu.
Doba letu: 30 minut.


TRASA B: Kroměříž - Olomouc - Kroměříž
Prohlédněte si z ptačí perspektivy dvě moravské památky připsané na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví Unesco. Jedním pohledem budete moci přehlédnout celou Květnou zahradu v Kroměříži, stejně jako biskupský zámek a přilehlou Dolní zahradu. Při přeletu nad Olomoucí uvidíte nejen malebné Horní a Dolní náměstí, ale i nedaleké Hradisko a na obzoru siluetu Svatého kopečku.
Doba letu: 45 minut.


TRASA C: Kroměříž - Brno - Kroměříž
Vydejte se na letecký výlet do moravské metropole, města Brna. Letecká cesta z Kroměříže víceméně kopíruje trasu dálnice D1 a Vy si tak můžete vychutnat pocit, kdy budete všechna auta nechávat daleko za sebou a nebudete se trápit žádnými zácpami. Po vstupu do řízeného okrsku mezinárodního letiště Brno Vás čeká letecká prohlídka centra města s dominantami Petrovem a hradem Špilberk. Při troše štěstí "potkáte" během výletu některé z dopravních letadel mířících na letiště do Tuřan a vychutnáte si pohled na tyto letecké velikány "tváří v tvář". Na přáni s Vámi můžeme udělat i průlet přes hlavní dráhu na letišti v Brně.
Doba letu: 60 minut.


Trasy letu jsou pouze inspirativní, vždy záleží na Vás kam budete chtít letět.Vyberte si typ letadla na vyhlídkový let z Kroměříže

NG-4 UL

2-místný sportovní letoun
minimální doba letu: 15 minut

od 2.200,-
1 Objednat

Vyberte si počet minut letu

  • ZOBRAZIT CENÍK LETŮ
Letiště Kroměříž - Letadlo NG 4 UL - Ceník dle počtu minut letu
15 minut: 2.200,- 35 minut: 3.200,- 55 minut: 4.100,-
20 minut: 2.500,- 40 minut: 3.400,- 60 minut: 4.400,-
25 minut: 2.800,- 45 minut: 3.700,- 70 minut: 4.800,-
30 minut: 2.999,- 50 minut: 3.900,- 75 minut: 5.100,-
Pro více minut letu nám napište nebo zavolejte

pilotak@pilotak.cz
tel. 608 77 49 08


Ceny jsou za celé letadlo vč. všech poplatků. Na místě již nic NEPLATÍTE.


Cessna 172

4-místný sportovní letoun
minimální doba letu: 15 minut

od 2.900,-
3 Objednat

Vyberte si počet minut letu

  • ZOBRAZIT CENÍK LETŮ
Letiště Kroměříž - Letadlo Cessna 172 - Ceník dle počtu minut letu
15 minut: 2.900,- 35 minut: 4.600,- 55 minut: 6.300,-
20 minut: 3.300,- 40 minut: 5.000,- 60 minut: 6.750,-
25 minut: 3.700,- 45 minut: 5.400,- 70 minut: 7.600,-
30 minut: 4.200,- 50 minut: 5.850,- 75 minut: 8.100,-
Pro více minut letu nám napište nebo zavolejte

pilotak@pilotak.cz
tel. 608 77 49 08


Ceny jsou za celé letadlo vč. všech poplatků. Na místě již nic NEPLATÍTE.Pozn. Kompletní ceník najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo vč. veškerých poplatků a pilota. Vyhlídkové lety z Kroměříže provozujeme celoročně s ohledem na počasí..

Pokud nevíte, jak vypadají konkrétní letadla, klikněte na: Flotila letadel a vrtulníků

Dárkové poukazy mají platnost 6 měsíců od zakoupení.
Při zakoupení poukazu od 1.9. do 20.12. mají prodlouženou platnost do 20.6. následujícího roku.Vyhlídkové lety létáme také z těchto letišť

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.