Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy pro celou rodinu. Skvélé dárky.

Pilotak.cz
Centrum letecké zábavy
Vyhlídkové lety po celé ČR

E-mail: pilotak(zavináč)pilotak.cz
IČ: 64412831
Tel.: 608 118 811

Vyhlídkové lety Roudnice nad Labem
Cessna 152
od 4.300,-
Vyhlídkové lety Roudnice nad Labem
Cessna 172
od 5.200,-
Vyhlídkové lety Roudnice nad Labem
Robinson R-22
od 4.500,-
Vyhlídkové lety Roudnice nad Labem
Robinson R-44
od 6.900,-

Inspirace na vyhlídkové lety a letecké trasy.

 • A. Říp - Roudnice - Terezín
  Po vzletu z letiště Roudnice nad Labem zamíříte společně s pilotem nad bájemi opředenou horu Říp. Poté se stočíte nad město Roudnice a po přeletu nad jeho centrem Vás čeká krátká cesta nad barokní pevnost Terezín, která se nechvalně proslavila jako jedno z mnoha židovských ghett na území Evropy v době Druhé světové války. Z Terezína následuje návrat na domovské letiště.
  Doba letu: cca 30 minut
 • C. CHKO České středohoří - Ústí nad Labem - Milešovka
  Z letiště Roudnice nad Labem se nejprve vydáte na prohlídku bývalého koncentračního tábora Terezín, následovanou přeletem oblíbené rekreační a výletní oblastí České středohoří. Následuje letecký pohled na města Ústí nad Labem a Teplice. Návrat na letiště v Roudnici si zpestříte přeletem nad nejznámější českou sopkou, horou Milešovka s typickou meteorologickou stanicí na jejím vrcholu.
  Doba letu: cca 60 minut
 • B. Říp - Mělník - CHKO Kokořínsko
  Z Roudnice trasa Vašeho letu povede přímo nad vrcholkem hory Říp, aby jste následně pokračovali ke královskému městu Mělník. Zde kromě dominanty mělnického zámku, můžete především obdivovat z netradičního leteckého pohledu soutok dvou nejznámějších českých řek: Labe a Vltavy. Po prohlídce krás Mělníka se vydáte směrem na sever a prolétnete se nad pohádkovou krajinou CHKO Kokořínsko.
  Doba letu: cca 45 minut

Kompletní ceník najdete přímo v interaktivní objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo / vrtulník vč. veškerých poplatků, paliva a pilota. Všechny lety provozujeme celoročně s ohledem na počasí. Pokud jsou uvedeny trasy letů jsou pro Vás pouze inspirativní a není třeba si je vybírat předem. Vždy záleží na Vás, kam budete chtít letět.

ÿboǠ݀