Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy pro celou rodinu. Skvélé dárky.

Pilotak.cz
Centrum letecké zábavy
Vyhlídkové lety po celé ČR

E-mail: pilotak(zavináč)pilotak.cz
IČ: 64412831
Tel.: 608 118 811

Vyhlídkové lety Mladá Boleslav
Robinson R-22
od 4.500,-
Vyhlídkové lety Mladá Boleslav
Robinson R-44
od 10.900,-

Inspirace na vyhlídkové lety a letecké trasy.

 • A. Kokořínsko - Máchovo jezero - Bezděz
  Po vzletu z letiště Mladá Boleslav se s Vámi pilot vydá nad Máchův kraj, CHKO Kokořínsko, kde z ptačí perspektivy budete moci obdivovat hluboké lesy, zapadlé vesničky a v neposlední řadě i legendami opředený hrad Housku. Následuje přelet Máchova jezera a cesta zpět do Mladé Boleslavi, kolem majestátní zříceniny hradu Bezděz.
  Doba letu: 40 minut
 • C. Bezděz - Máchovo Jezero - Ještěd - Liberec
  Z mladoboleslavského letiště jako první minete gotický hrad Bezděz, aby jste se po přeletu Máchova jezera vydali na delší let směrem na sever k hoře Ještěd, která je již zdálky nepřehlédnutelná díky vysílači, který zdobí její vrchol již od roku 1973 a získal řadu ocenění po celém světě. Po krátké letecké prohlídce města Liberec, pilot nesměřuje letadlo směr domovské letiště v Mladé Boleslavi.
  Doba letu: 60 minut
 • B. Polygon Škoda Auto - Trosky - CHKO Český ráj
  Z mladoboleslavského letiště se vydáme podél testovacího polygonu největší české automobilky Škoda Auto nad divokou přírodu Českého ráje. Zde si jako první z netradičního pohledu prohlédnete zříceninu hradu Trosky, jehož dominantní věže slouží jako orientační bod pro široké okolí. Z Trosek se vydáte na průlet nad skalními městy a dalšími zříceninami Českého ráje, jako je Hrubá skála, hrad Valdštějn, skalní hrad Čertova ruka a další. Let je zakončen návratem přes jižní část CHKO Český ráj, zpět na letiště Mladá Boleslav.
  Doba letu: 50 minut

Kompletní ceník najdete přímo v interaktivní objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo / vrtulník vč. veškerých poplatků, paliva a pilota. Všechny lety provozujeme celoročně s ohledem na počasí. Pokud jsou uvedeny trasy letů jsou pro Vás pouze inspirativní a není třeba si je vybírat předem. Vždy záleží na Vás, kam budete chtít letět.