Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy pro celou rodinu. Skvélé dárky.

Pilotak.cz
Centrum letecké zábavy
Vyhlídkové lety po celé ČR

E-mail: pilotak(zavináč)pilotak.cz
IČ: 64412831
Tel.: 608 118 811

Na co se nás často ptáte.

 • 1. Je létání bezpečné ?
  Let letadlem nebo vrtulníkem je jedna z nejbezpečnějších disciplín ať již sportovního nebo komerčního létání. Všechna letadla i vrtulníky jsou precizně a odborně servisována a vždy s Vámi letí zkušený pilot/instruktor se všemi pořebnými kvalifikacemi a bohatými zkušenostmi v oboru letectví.
 • 2. Od kolika let mohu letět ve sportovním letadle ?
  Let v v letadle, vrtulníku či větroněm lze absolvovat od 18 let věku. Mladší pasažéři mohou letět samostatně pod dohledem pilota či instruktora to pouze se souhlasem rodičů nebo zákonného zástupce.
 • 3. Zdravotní způsobilost
  Vyhlídkové lety a další letecké naše zážitky nevyžadují zádné speciální potvrzení a pocitově je to srovnatelné jako jízda v autě.
 • 4. Dárkové poukazy
  Dárkové E-poukazy jsou po uhradě faktury zasílané elektronicky (e-mailem), kde je vyznačena platnost poukazu, počet minut letu, typ stroje, letiště (místo odletu) a jméno či přezdívka.
 • 5. Doručení poukazu k letu
  Dárkové E-poukazy doručujeme výhradně elektronicky a to e-mailem, který jste uvedli v objednávce po uhrazení Vámi zaslané objednávky. Pozn. zkontrolujte si i složku SPAM ve Vašem e-mailu.
 • 6. Interaktivní objednávka
  Pro vyplnění a odeslání objednávky na Váš výhlídkový let je většina údajů povinná, v případě, že si chcete přiobjednat i službu Pilotem na zkoušku, tak se Vám zobrazí i tato možnost po výberu přislušného letadla či vrtulníku. Nezapomeňte prosím také úvést jméno či přezdívku obdarovaného (ať již je let pro Vás nebo pro někoho). Je možné nám také zaslat i případný komentář k objednávce (pouze s českou diakritikou).
 • 7. Pořebuji nějaké pojištění ?
  Všechny stroje a osoby jsou v době letu pojištěny ze zákona.
 • 8. Situace v režimu Covid-19
  V rámci nařízení vlády ČR, ÚCL a dalších orgánů není v současné době aplikovné žádné omezení v rámci vyhlídkových letů letadly či vrtulníky. Takže se létá bez omezení, bezpečně a v rámci epidemiologického nařízení.

Kompletní ceník najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo či vrtulník vč. veškerých poplatků, paliva a pilota. Všechny lety provozujeme celoročně s ohledem na počasí.