Vysoké tatry - Slovensko s odletem z Brna. Pro 3 osoby. Celodenní letecký výlet na Slovensko
Letecký výlet - Vysoké Tatry s odletem z Brna pro 3 osoby.

Letecký výlet Vysoké Tatry - Slovensko s odletem z Brna

Vysoké Tatry letecky z Brna pro celou rodinu

Letecký výlet Vysoké Tatry - Slovensko z Brna

Do Vysokých Tater na Slovensko letadlem Cessna 172 - Letecký výlet, kterým ohromíte

Připravili jsme pro Vás další letecký zážitek, kterým uspokojíme i ty nejnáročnější fandy do létání. Letecký výlet přímo z mezinárodního letiště Brno Tuřany na Slovensko do Vysokých Tater s mezipřistáním na mezinárodním letišti v Popradu. Leteckým celodenním výletem zcela jistě ohromíte celou rodinu, přátele, kamarády případně firemní klientelu nebo zaměstnance. Originální dárek, kterým nic nezkazíte. Létáme vysoce spolehlivým letounem Cessna 172 určeného pro 1 pilota a 3 pasažéry. Bude už jen na Vás koho si sebou vezmete. S námi neletíte s cizími lidmi a letadlo je celé připraveno jen a pouze pro Vás.

Letecký výlet Vysoké Tatry - Slovensko z Brna

Co Vás čeká při letu z Brna do Popradu, kudy poletíme a co můžete zažít

V plánovaný den odletu se vše potvrdí, především vhodné počasí po celé trase letu s Vaším pilotem / instruktorem a hurá na letiště do Brna, kde už na Vás bude čekat připravené letadlo i pilot. Let z Brna do Vysokých Tater bude trvat přibližné 90 minut. Z Brna odletíme po předem plánované trase směr Rousínov u Brna, Uherské Hradiště, Starý Hrozenkov, Dubnica nad Váhom, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Vysoké Tatry a cílové letiště Poprad. Před přistáním v Popradu s Vámi pilot udělá krásný vyhlídkový let nad vrcholky Vysokých Tater a poté s Vámi přistane v Popradu, kde se odbavíte jako soukromý mezinárodní let, můžete si dopřát oběd přímo na letišti a cca po 2 hodinách Vás bude čekat cesta zpět do Brna po stejné trase. Rozhodně si nezapomeňte vzít sebou foťák nebo kameru.


Letecký výlet Vysoké Tatry - Slovensko z Brna

BONUS: Staňte se pilotem letadla mezinárodního letu z Brna do Vysokých Tater a zpět

Jako speciální exkluzivní BONUS máme připravenou leteckou lahůdku pro fajnšmekry a zájemce si vyzkoušet pilotáž letadla. Pokud budete chtít, tak téměř celou cestu tam i zpět Vám pilot/instruktor přenechá řízení letadla, takže po cestě zpět se můžete vystřídat a vyzkoušet si rovnou tento letecký zážitek na který nezapomenete.


Trasa letu, doba letu, podmínky a co cena zahrnuje:

 • Trasa letu: Brno, Rousínov u Brna, Uherské Hradiště, Starý Hrozenkov, Dubnica nad Váhom, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Vysoké Tatry, Poprad a zpět.
 • Doba letu: Dle povětrnostních podmínek cca 2x90 minut.
 • Vyhlídkový let nad hřebeny Vysokých Tater: Cca 20 minut. Lze dle dohody prodloužit.
 • V ceně je zahrnuto: Letadlo Cessna 172 pro 3 osoby, pilot / instruktor, přistávací poplatky v Brně a Popradu a veškeré poplatky spojené s letem.
 • Max. čekací doba v Popradu: 2 hodiny. Lze za příplatek 800,- prodloužit o další hodinu.
 • Počet osob v letadle: 3 osoby - kazdý pasažér musí mít vlastní sedadlo. Dítě bez věkového omezení.
 • Léto nebo zima?: Létáme bez omezení celoročně, ale Vysoké Tatry jsou i v zimě kouzelné!
 • A co topení v zimě?: Naše letadlo je plně vyhřívané! Můžete letět i v tričku :)
 • Mohu si zapilotovat letadlo?: ANO, po odletu z Brna Vám instruktor mile rád pod jeho vedením přenechá pilotáž celého letadla. Letadlo je vybaveno iPad tabletem s GPS navigací a platnými leteckými mapamy. Takže se neztratíte.
 • Mohu fotit a natáčet?: ANO, po celou dobu Vy nebo Vaši blízcí mohou fotit a natáčet video jak z letadla tak i v zóně mezinárodního letiště.
 • Počasí a podmínky letu: Letět můžete téměř kdykoliv, vše záleží na počasí nejen v Brně, ale po celé trase letu. Naplanujeme s Vámi tu nejlepší dobu, abyste si to co nejlépe užili.
 • Platnost dárkováho poukazu: Dárkový poukaz je platný 12 měsíců.


OBJEDNAT LETECKÝ VÝLET Z BRNA DO VYSOKÝCH TATER NA SLOVENSKO

Pozn. Ceník najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo vč. veškerých poplatků a pilota / instruktora. Letecký výlet z Brna do Vysokých Tater na Slovensku provozujeme celoročně a to vždy s ohledem na počasí. Při nepřízni počasí se stanoví náhradní termín letu.

Pokud nevíte, jak vypadají konkrétní letadla, klikněte na: Flotila letadel a vrtulníků

Dárkové poukazy mají platnost 6 měsíců od zakoupení.
Při zakoupení poukazu od 1.9. do 20.12. mají prodlouženou platnost do 20.6. následujícího roku.

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.