Vyhlídkové, seznamovací a okružní lety kolem Prahy pro veřejnost na letišti v Bubovicích.
Vyhlídkové a okružní lety v okolí Prahy na letišti Bubovice (LKBU) pro veřejnost

Vyhlídkové lety Praha - Bubovice
Vyhlídkové lety Praha - Bubovice

Vyhlídkové lety po okolí Prahy z letiště Bubovice až pro 3 osoby anebo si zkuste sami letadlo pilotovat

Letiště Bubovice najdete nedaleko města Beroun, pouhých 15 minut jízdy autem od konečné stanice v Praze metra B – Zličín. Pro auta je na letišti připravená plocha k parkování. Na letiště je možné se pohodlně dostat i autobusem číslo 311, který odjíždí ze zastávky Praha – Zličín. Dojedete do vesnice Bubovice a odtud je to na letiště deset minut klidné chůze. Výhodná poloha letiště kousek od Prahy a v blízkosti mnoha zajímavostí Středočeského kraje jej předurčuje jako skvělé místo pro vyhlídkové lety nejen pro obyvatele hlavního města Praha. Pro naše klienty jsou na letišti připravené letouny výrobní značky Cessna. Tyto stroje patří mezi nejlepší malá letadla, o čemž svědčí jejich mnohaletý prodej a také množství prodaných kusů. Na výběr máte mezi letadlem Cessna 150 pro jednoho cestujícího a Cessnou 172 určenou až pro tři osoby. Právě druhé letadlo určitě využijí rodiny a skupiny přátel, které se společně vydávají na vyhlídkové lety. Pro všechny návštěvníky letiště je na zemi k dispozici klubové zázemí, kde mohou počkat na svoje známé, kteří jsou právě ve vzduchu, popřípadě zde můžete posedět po skončeném letu a ještě za čerstva se podělit o svoje zážitky.

Akrobatické lety Praha - Bubovice

Vyhlídkový a akrobatický let letadlem Firefly T-67 v Praze

Pro všechny, kteří rádi zažijí i trochu adrenalinu, je na letišti v Bubovicicíh připravené i akrobatické letadlo americké výroby T-67 Firefly, jediné svého druhu v celé České republice. Firefly je spolehlivé letadlo, známé především jako výcvikový stroj britského Královského letectva (RAF). Naši zákazníci tak mají možnost se proletět stejným strojem, na kterém trénují i profesionální piloti stíhacích letounů. Během letu s T-67 Firefly se seznámíte s technikou řízení letadla a nakonec s Vámi pilot provede i několik akrobatických manévrů, abyste na vlastní kůži mohli ocenit schopnosti a výkon tohoto jedinečného letadla. Kromě motorových letadel Cessna se na letišti Bubovice v blízkosti Prahy setkáte i s menšími sportovními letouny a samozřejmě s velkou flotilou plachtařských letadel. Plachtaři jsou v Bubovicích aktivní skupinou a jejich vzlety a přistání si budete moci vychutnat během celého svého pobytu na letišti. Pro zájemce je samozřejmé možné domluvit i prohlídku hangárů a zázemí celého letiště.


Inspirace na vyhlídkové lety a letecké trasy kolem Prahy


TRASA A: Bubovice - Křivoklát - Žebrák - Točník - Karlštejn - Průhonice - Bubovice

TRASA B: Bubovice - Karlštejn - Průhonice - Konopiště - Slapská přehrada - Dobříš - Bubovice

TRASA C: Bubovice - Zbraslav- přehrada Vrané - Slapy - hrad Orlík - zámek Dobříš - Karlštejn - Bubovice

Trasy letu jsou pouze inspirativní, vždy záleží na Vás kam budete chtít letět.


V Bubovicích momentálně nenabízíme žádné lety. Zkuste letište Příbram

Pozn. Kompletní ceník najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo vč. veškerých poplatků a pilota. Vyhlídkové lety z Prahy Bubovic provozujeme celoročně s ohledem na počasí..

Pokud nevíte, jak vypadají konkrétní letadla, klikněte na: Flotila letadel a vrtulníků

Dárkové poukazy mají platnost 6 měsíců od zakoupení.
Při zakoupení poukazu od 1.9. do 20.12. mají prodlouženou platnost do 20.6. následujícího roku.Vyhlídkové lety létáme také z těchto letišť

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.