Vyhlídkový komfortní let letadlem L200 Morava vhodný až pro 4 osoby na palubě.
Vyhlídkové komfortní lety letadlem L200 Morava pro 4 osoby


Let letadlem L200 Morava

Komfortní lety letadlem L200 Morava

Letadlo L200 Morava je skutečným technickým zázrakem na poli českého leteckého průmyslu. Tento dvoumotorový letoun byl do provozu zařazen sice již v roce 1958, ale dodnes patří mezi ty nejluxusnější stroje, které můžete na naší obloze potkat. Vyhlídkový let s Moravou je opravdu exkluzivním zážitkem pro všechny milovníky letectví. Letadlo je kromě pilota schopné pojmout další čtyři pasažéry, pro které je na palubě připravený komfort srovnatelný s mnohem většími stroji. S L200 Moravou se můžete vydat nejen na vyhlídkový let, ale je možné ji využít i pro cestování ve velkém stylu. Pokud se chcete někam dostat rychle a vyhnout se zácpám na silnicích je Morava určitě tou správnou volbou. Se zkušeným kapitánem si tak můžete zaletět nejen s rodinou na letní dovolenou u moře, ale i na obchodní schůzku, kdy jistě ostatní ohromíte způsobem, jakým jste se na jednání dostavili. Jestliže si však letoun L200 Morava vyberete pro vyhlídkový let, díky její rychlosti, která dosahuje až 180 km/h se můžete těšit, že proletíte větší oblast, než kterou byste za stejný čas viděli z ptačí perspektivy v klasických vyhlídkových letadlech.

Let letadlem L200 Morava

Okružní letecký výlet je také skvělým způsobem jak můžete strávit svoje výročí a jiná životní jubilea. I když na palubu mohou až 4 cestující, není na závadu, pokud se na zadních sedadlech uvelebíte pouze se svou drahou polovičkou a společně s lahví sektu a malým občerstvením, si užijete výročí při prohlídce svých oblíbených míst z výšky několika set metrů. Mnohé L200 Moravy na českých letištích jsou vybaveny i zábavním systémem, který zahrnuje LCD obrazovky, přehrávače DVD a CD. V letadle tak můžete jednoduše navodit tu správnou atmosféru. Stejně tak pokud máte v rodině leteckého nadšence, není lepšího dárku než výlet do oblak na palubě tohoto letounu. Zážitek při cestování letadlem L200 Morava je jen těžko srovnatelný s letem v menších strojích a už vůbec ne s velkými dopravními letadly. Let Moravou je opravdovým zážitkem, během kterého se budete cítit jako výjimeční lidé, kterým leží u nohou celý svět.

Odlety z letiště: BRNO TUŘANY


Pozn. Kompletní ceník najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo vč. veškerých poplatků a pilota. Výhlídkové lety letadlem L200 Morava provozujeme celoročně. Doporučujeme 60 minutový let.


OBJEDNAT LET L200 MORAVA - Dárkový poukaz

Možná Vás bude také zajímat:


Pilotem letadla na zkoušku Akrobatické lety letadlem Zlín 142 Vyhlídkové lety až pro 3 osoby Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.