Vyhlídkové lety až pro 5 osob luxusní Cessnou 303 Crusader s odletem z Jihlavy. Nejnižší cena v ČR.
Cessna 303 - Vyhlídkové, privátní a business lety až pro 5 osob

Luxusni lety letadlem Cessna T303
Cessna 303 Crusader

Letadlo Cessna 303 Crusader

Letoun Cessna 303 se i dnes řadí mezi špičkové stroje, které můžete potkat na letištích, popřípadě prolétávat nad svoji hlavou. První Cessna 303 Crusader vzlétla 17. října 1979 a ihned se zařadila mezi ostatní úspěšné modely jednoho z nejlepších výrobců letadel na světě, americké společnosti Cessna. Tento dvoumotorový letoun je schopný letět maximální rychlostí 400 km/h s cestovní výškou více jak 6 kilometrů nad zemí. Standardní cestovní rychlost je však 363 km/h. Letadlo Cessna 303 Crusader je schopná pojmout až 5 pasažérů, kteří mohou cestovat v plném komfortu na palubě. K pilotáži podle předpisů stačí jen jeden pilot, ke však lepší pokud se na palubě nachází i kopilot jako pomyslná pojistka v případě potíží. I když je Cessna 303 Crusader netradiční volbou pro vyhlídkové lety, samozřejmě ji můžete k tomuto účelu využít. Cessna Crusader se tak může stát ozdobou Vašeho firemního večírku, stejně jako s ní můžete ohromit své obchodní partnery, pokud se na schůzku na opačném kopci republiky vydáte stylově letecky.

Cessna 303 Crusader

Cessna 303 pro vyhlídkové lety, firemní akce a business lety i do zahraničí.

Díky svým skvělým parametrům je Cessna 303 Crusader ideálním strojem i pro delší cestování. Využít ji tak můžete jako dopravní prostředek na obchodní zahraniční cesty, kdy potřebujete, aby se čas odletu a příletu zcela přizpůsobil Vašim potřebám. S Cessnou, kterou bude pilotovat Váš osobní pilot, se můžete vydat takřka kamkoliv po Evropě. Podmínkou je aby cíl cesty disponoval letištěm dostatečné velikosti, kde může tento letoun pohodlně přistát. Vzhledem k tomu, že se jedná o menší letadlo, není potřeba vždy přistávat na velkých mezinárodních letištích, ale je možné svoji cestu ukončit i na menších přistávacích drahách, které jsou také často mnohem blíže k Vaší cílové destinaci. Pokud máte zájem o zahraniční cestu s letadlem Cessna 303 Crusader, zašlete nám prosím svoji poptávku a my Vám vypracujeme cenovou nabídku.

Vyhlídkové lety až pro 5 cestujících

Firemní večírky s vyhlídkovými lety pro nejlepší zaměstnance

Business lety po ČR i po Evropě

Luxusní dopravní prostředek pro rodinnou dovolenou u moře

Nejnižší cena v ČR, přesvědčte se a rozpočítejte cenu na 1 osobu


Odlety z letiště: JIHLAVA + celá ČR


Pozn. Kompletní ceník pro vyhlídkové lety najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo vč. veškerých poplatků a pilota. Lety Cessnou 303 provozujeme celoročně. Pozn. Min. doba je stanovena na 30 minut.


OBJEDNAT LET CESSNOU 303 - Dárkový poukaz

Možná Vás bude také zajímat:


Pilotem letadla na zkoušku Vyhlídkové lety až pro 3 osoby Akrobatické lety letadlem Zlín 142 Komfortní vyhlídkové lety letadlem L200 Morava Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.