Objednávka a dárkový poukaz na let vrtulníkem.
Objednejte si dárkový poukaz na let vrtulníkem (helikoptérou).


Důležité informace při objednávce dárkového poukazu a podmínky nákupu.

Podmínky na pasažéra/ry letu

Dobrá nálada a chuť létat, po telefonu nebo e-mailem si dohodneme termín odletu, trasu a další potřebné sounáležitosti k tomu, abyste si co nejlépe užili Váš let, který Vás bude bavit a cítili se co nejlépe a v absolutním bezpečí. Pro takto plánovaný let doporučujeme si vzít s sebou sportovní oblečení a obuv, tak abyste se cítili co nejpohodlněji a užili si let co nejlépe.

Výběr trasy letu aneb co byste vlastně chtěli zažít při letu

Při nákupu dárkového poukazu si nevybíráte konkrétní let, ale pouze dobu letu v minutách. A je zcela na Vás a po dohodě a přípravě s instuktorem odletíte i na let, který není v naší nabídce. Váš případný komentář k letu můžete doplnit ve Vaší objednávce. Létáme po celé ČR a náš dárkový poukaz Vám současně platí jako letenka.

Dárkový poukaz

Jak zaplatit za dárkový poukaz

V objednávce máte možnost 2 druhů plateb a to standartním bankovním převodem, který upřednostňujeme a také dobírkou s příplatkem +120,- Kč. Platbu dobírkou vždy ověřujeme telefonicky! V případě platby bankovním převodem Vám bude vystavena faktura a odeslána na Vás email k úhradě. U bankovního převodu či u dobírky do zemí EU mimo ČR si účtujeme manipulační poplatek ve výši 300,- CZK. Po připsání částky na bankovní účet Vám bude zaslán dárkový poukaz na požadovaných počet minut letu. V tomto případě je balné a poštovné zahrnuto v koncové ceně letu. V případě, že se časem rozhodnete jej někomu darovat a současně je tam Vaše jméno, tak se nic neděje. Důležité je unikátní číslo dárkového poukazu!

Vyhlídkové lety vrtulníkem

Vyhlídkový let vrtulníkem

Vyzkoušejte si jak se létá vrtulníkem a staňte se pilotem vrtulníku na zkoušku americké výroby Robinson R22 nebo vrtulníkem Robinson R44 s odletem přímo Brna, Olomouce, Mladé Boleslavi, Roudnice nad Labem nebo Hradce Králové.

Typy vrtulníků na kterých létáme

Vrtulník Robinson R22 Vrtulník Robinson R44 Vrtulník Guimbal Cabri G2 Vrtulník Schweizer/Sikorsky 269
Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.