Letecký bazar a inzerce - Vložit inzerci - Piloťák.czLetecký bazar a inzerce - Vložit inzerci (pro nekomerční účely)

Novinka: Všechny letecké inzeráty s min. 1 fotografií se zobrazí i na titulní stránce. Zvýšíte tak svoje šance na úspěšnost. Pozn. I při poptávce můžete vložit ilustrační fotografii.Nyní máte možnost k Vašemu inzerátu vložit fotografie.
(max. počet 4 - max. velikost 5MB (max. rozlišení 1920x1080 px) - typy : JPG, GIF, BMP, PNG)

Nahrát fotografii

Nahrát fotografii

Nahrát fotografii

Nahrát fotografii

Upozornění: Fotografie k inzerátu vkládejte, prosím, dle pořadí a systematicky po sobě jdoucí pro správné zobrazení ve Vaší inzerci. Vyberte cestu fotografie z Vašeho PC a poté klikněte na >> Nahrát fotografii a vyčkejte až se fotografie zobrazí v náhledu na požadované pozici. Před odeslaním a publikováním inzerce je můžete kdykoliv změnit.


Tyto údaje jsou povinné

Upozornění: Před odesláním inzerátu si pečlivě zkontrolujte Vaše údaje a vložený text. Po odeslaní inzerát nebude již možné měnit či jakkoliv upravovat. Pro vložení Vašeho inzerátu je také nutné souhlasit s podmínkami užívání. Souhlas potvrdíte vložením ověřovacího kódu před odesláním.

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.