Letadlo Suchoj (Sukhoi) SU-29 - Profesionální akrobatický letoun speciálně určen pro akrobatické lety vysoké pilotáže v kategorii Unlimited.
Akrobatické letadlo Suchoj (Sukhoi) SU-29

Letadlo Suchoj (Sukhoi) SU-29
Letadlo Suchoj (Sukhoi) SU-29

Letadlo Suchoj (Sukhoi) SU-29 - profesionální akrobatický letoun vysoké pilotáže v kategorii Unlimited

Akrobatický letoun Suchoj (Sukhoi) SU-29 je moderním nástupcem léty prověřeného modelu SU-26. Oproti svému předchůdci je "dvacetdevítka" tvořena z téměř 60% kompozitními materiály, díky čemuž se snížila hmotnost letadla a tím samozřejmě zvýšili i akrobatické možnosti celého stroje. O kvalitách těchto ruských letadel bezesporu svědčí i fakt, že s nimi létá řada světových špiček světové akrobacie a jejich vlastníci často stávají na stupních vítězů na rozličných soutěžích po celém světě. Pro jejich výborné manévrovací schopnosti si akrobatické Suchoje vybrala i ruská a argentinská armáda jako letadla pro výcvik svých nováčků u letectva.

Letadlo Suchoj (Sukhoi) SU-29

Základní specifikace a letové vlastnosti letadla Suchoj (Sukhoi) Su-29

Na první pohled možná Suchoj nevypadá příliš hbitě, ale věřte že díky svému silnému motoru, který mu dodává rychlost a díky krátkým křídlům, které mu zlepšují manévrovatelnost, se jedná o jedno z nejhbitějších letadel určených pro sportovní létání vůbec. Výkon Suchoje SU-29 je neuvěřitelných 270 KW (360 koňských sil), které Vás hned zkraje přilepí do sedačky při stoupání rychlostí 18 m/s. Maximální rychlost pak dosahuje hodnoty 450 km/h a věřte, že konstrukce letadla bez problému vydrží i přetížení větší jak 10G.


Akrobatické lety v Moravské Třebové na SU-29 OBJEDNAT AKROBATICKÝ LET - Dárkový poukaz

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.