Letadlo Skyleader 200. Moderní dvoumístný sportovní pohodlný letoun pro výcvik pilotů UL a cestování.
Letadlo Skyleader 200

Letadlo Skyleader 200
Letadlo Skyleader 200

Letadlo Skyleader 200 moderní celkovové konstrukce pro výcvik zábavu a cestování

Ultralehký letoun Skyleader 200 je přímým nástupcem populárního českého letadla Sova, vyráběného od roku 1996 v Jihlavě. Modernizovaný typ Skyleader 200 poprvé vzlétl v roce 2005 a oproti svému předchůdci nabízí především prostornější kabinu s lepším výhledem a samozřejmě i modernější avioniku. Díky zdvojenému řízení je tento typ letadla vhodný nejen pro rekreační lety, ale především pro pilotní výcvik a kratší seznamovací lety typu "Pilotem na zkoušku". I naprostý začátečník si může pod dohledem zkušeného instruktora vyzkoušet pilotáž letadla Skyleader 200 a na vlastní kůži tak docenit kvality tohoto nového moderního letounu. Na Skyleader 200 nabízíme jak pilotem na zkoušku, vyhlídkový seznamovací let tak i zakládní letecký Mini kurz.

Letadlo Skyleader 200

Základní specifikace letadla Skyleader 200

Letadlo Skyleader 200 patří mezi celokovová nýtovaná letadla. Tato technologie výroby je narozdíl od kompozitních materiálů dlouhodobě prověřená a posádce tak zajišťuje bezpečný let, stejně jako návrat na zemi. Rozpětí křídel letadla je necelých deset metrů a délka stroje dosahuje hodnoty 7,16 metru. Letoun je určený pro dva cestující, kteří s plnou 90 litrovou nádrží mohou doletět až do vzdálenosti 1.050 kilometrů. Průměrná cestovní rychlost letadla se pohybuje okolo 180-220 km/h. Maximální rychlost letounu Skyleader 200 je pěkných 260 km/h.


Vyhlídkový a seznamovací let s Skyleader 200 v Jihlavě Staňte se pilotem na zkoušku s Skyleader 200 v Jihlavě Letecký Mini kurz se Skyleader v Jihlavě
OBJEDNAT VYHLÍDKOVÝ LET - Dárkový poukaz

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.