Letadlo Roko Aero NG 4. Moderní dvoumístný letoun pro cestování, sportovní létání a výcviky pilotů.
Letadlo ROKO AERO NG-4

Letadlo Roko Aero NG 4
Letadlo Roko Aero NG 4

Vyzkoušejte si moderní sportovní letadlo Roko Aero NG 4

Roko Aero NG-4 je moderní jednomotorový sportovní letoun vyráběný v České republice. První stroj NG-4 vzlétl 23.března 2008 a od té doby se do světa rozletěly další desítky kusů tohoto ultralehkého letadla. Roko Aero NG-4 je určené pro dva cestující sedící během letu vedle sebe, což společně se zdvojeným řízením dělá z tohoto letounu ideální nástroj pro výcvikové kurzy a seznamovací lety v rámci akce "Pilotem letadla na zkoušku" kde si můžete vyzkoušet pilotovat toto letadlo po dohledem instruktora, případně absolvovat náš letecký Mini kurz létaní na letišti v Kroměříži. Na letounu Roko Aero NG-4 nabízíme jak pilotem na zkoušku, vyhlídkový seznamovací let tak i základní letecký Mini kurz.

Letadlo Roko Aero NG 4

Základní specifikace letadla Roko Aero NG-4

Konstrukce draku sportovního letadla NG-4 je převážně tvořena osvědčeným hliníkem, i když v menší míře (konce křídel - winglety, kryt motoru) jsou na letadle použity i moderní kompozitní materiály. Díky promyšlené konstrukci letounu a výkonnému leteckém motoru značky Rotax o síle 100 koní, je letadlo schopné letět rychlostí až 270 km/h. Běžná cestovní rychlost se pohybuje okolo úctyhodných 240 km/h. Délka celého stroje Roko Aero NG4 je 6.45 metru s rozpětím křídel přesahujících 10 metrů. Letoun je vybaven nejmodernější avionikou a dvojitým glass kokptitem Dynon, takže veškeré letové údaje jsou okamžitě k dispozici. Všechny tyto parametry dělají z letounu NG4 výborný a pohodlný stroj k výcviku pilotů a ke kvalitnímu sportovnímu létání.


Vyhlídkový a seznamovací let s Roko Aero NG 4 v Kroměříži Staňte se pilotem na zkoušku s Roko Aero NG 4 v Kroměříži Letecký Mini kurz s Roko Aero NG 4 v Kroměříži
OBJEDNAT VYHLÍDKOVÝ LET - Dárkový poukaz

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.