Létání pro ženy, holky a dívky. Jak se stát na chvíli pilotkou sportovního letadla. Originální dárek pro ženy.
Staňte se pilotkou letedla při seznamovacím letu.

Pilotkou letadla
Pilotkou letadla

Staňte se i Vy na chvíli pilotkou letadla.

A máme také seznamovací lety sportovním letadlem pro naše něžné ženské pohlaví, kterému se budeme pečlivě věnovat a pro ty co si myslí, že je budeme nějak zvýhodňovat tak jsou na omylu. Ba naopak z našich zkušeností jsou ženy a dívky mnohem vnímavější, disciplinovanější a není výjimkou, že i základní režimy letu zvládají bravurně a mnohdy lépe než muži již po pár minutách letu. Vyzkoušíme si dle domluvy všechny režimy letu přesně tak, jak jsou dány zákonnou osnovou pro piloty, a vysvětlíme si všechno v praxi. Určitě se máte na co těšit. Samozřejmostí je i poletový rozbor se zkušeným instruktorem a diskuze o proběhnutém letu.

Chceme všem dokázat, že ženy mají v létání zcela plnohodnotné místo a i ony se mohou stát zkušenými pilotkami. Letovou trasu si pochopitelně domluvíme před plánovaným letem a není problém odletět kamkoliv nebo se můžete inspirovat naší nabídkou letů.

Celkovou dobu letu přizpůsobíme dle námi dohodnuté trasy. Doporučujeme sportovní oblečení a obuv. Let je možné uskutečnit celoročně dle vhodného počasí.

Odlety z letiště: Brno, Bubovice u Prahy, Jihlava, Jaroměř, České Budějovice a Ostrava

Originální dárek pro Vaši přítelkyni nebo manželku


OBJEDNAT SEZNAMOVACÍ LET LETADLEM - Dárkový poukaz

Možná Vás bude také zajímat:


Pilotem letadla na zkoušku Okružní lety kolem Brna Okružní lety po Moravě Letadlem nad mraky Letecké výlety a přelety na jiná letiště Letadlem z Brna do Ostravy a zpět - pro fajnšmekry

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem