Letadlo Piper PA 23-250 Aztec - 5 místný letoun pro náročnější klientelu.
Letadlo Piper PA 23-250 Aztec

Letadlo Piper PA 23-250 Aztec
Letadlo Piper PA 23-250 Aztec

Letadlo Piper PA 23-250 Aztec - až 5 místný dvouvrtulový dolnoplošník pro náročnější klientelu

Piper PA-23 Aztec je typem letounu, který na českém nebi nepotkáte příliš často. Letadlo Piper PA-23 Aztec je schopné pojmout jednoho pilota a až pět dalších cestujících a je tak skvělou volbou na vyhlídkové lety pro větší skupiny. Stejně dobře jako při vyhlídkovém letu Piper poslouží jako luxusní dopravní prostředek. Vydat se tak můžete se svými blízkými na výlet na druhý konec republiky nebo dokonce až na dovolenou k moři po Evropě. Pokud hodláte udělat dojem na své obchodní partnery, můžete jim zařídit lety Piperem Aztec nad sídlem Vaší firmy. Věřte, že na takový způsob prezentace jen tak nezapomenou. Dá se říci, že lety letadlem Piper jsou určené pro opravdu náročné klienty, kteří vyžadují od života vždy jen to nejlepší.

Letadlo Piper PA 23-250 Aztec

Základní specifikace letadla Piper PA 23-250 Aztec

První letadlo Piper PA-23 vzlétlo již v roce 1954, tehdy ještě pod označením Apache. V roce 1958 prošlo letadlo několika menšími úpravami a hlavně bylo opatřeno silnějšími motory Lycoming. Tyto motory jsou na letadle dva a každý z nich má výkon 250 koňských sil. Upravené letadlo se nadále prodávalo pod názvem Aztec. Rozpětí křídel Aztecu je 11,34 metrů celý letoun je dlouhý téměř 10 metrů. Na své palubě je Piper PA-23 schopný uvézt až 725 kilogramů nákladu. Maximální rychlost letadla je 320 km/h, ale běžně se cestuje rychlostí 300 km/h. Maximální dolet s plnými nádržemi je úctyhodných 1.800 kilometrů.


Přečtěte si jak u nás probíhají vyhlídkové lety
OBJEDNAT VYHLÍDKOVÝ LET - Dárkový poukaz

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.