Objednávka a dárkový poukaz na vyhlídkový let až pro 4 osoby.
Objednávka dárkového poukazu na vyhlídkový let L200 Morava pro 4 osoby


Důležité informace při objednávce dárkového poukazu a podmínky nákupu.

Podmínky na pasažéra/ry letu

Dobrá nálada a chuť létat, po telefonu nebo e-mailem si dohodneme termín odletu, trasu a další potřebné sounáležitosti k tomu, abyste si co nejlépe užili Váš let, který Vás bude bavit a cítili se co nejlépe a v absolutním bezpečí. Pro takto plnánovaný let doporučujeme si vzít s sebou sportovní oblečení a obuv, tak abyste se cítili co nejpohodlněji a užili si let co nejlépe.

Výběr trasy letu aneb co byste vlastně chtěli zažít při letu

Při nákupu dárkového poukazu Aero Voucheru si nevybíráte konkrétní let, ale pouze dobu letu v minutách. A je zcela na Vás a po dohodě a přípravě s instuktorem odletíte i na let, který není v naší nabídce. Váš případný komentář k letu můžete doplnit ve Vaší objednávce. Létáme po celé ČR a náš Aero Voucher Vám současně platí jako letenka.

Dárkový poukaz

Jak zaplatit za dárkový poukaz

V objednávce máte možnost 2 druhů plateb a to standartním bankovním převodem, který upřednostňujeme a také dobírkou s příplatkem +120,- Kč. Platbu dobírkou vždy ověřujeme telefonicky! V případě platby bankovním převodem Vám bude vystavena faktura a odeslána na Vás email k úhradě. Po připsání částky na bankovní účet Vám bude zaslán Aero Voucher na požadovaných počet minut letu. V tomto případě je balné a poštovné zahrnuto v koncové ceně letu. Platnost je 6 měsíců od data vystavení s tím, že termín objednání je nejpozději 14 dnů před ukončení platnosti dárkového poukazu. Po této době se stává neplatným. Dárkový poukaz je časově omezený a nelze jej prodloužit.

Ustanovení a podmínky planovaného letu

Vzhledem k tomu, že létání je specifická záležitost a chráníme naše životy, tak při nástupu na plánovaný let prohlašujete, že nejste pod vlivem alkoholu či jakýchkoliv omamných látek a zcela při smyslech (jak vyžaduje letecký zákon). Instruktor letu jakož to pověřená osoba je oprávněn posoudit Váš stav a případně let zrušit nebo odložit bez náhrady škody oboum stranám s tím, že Váš Aero Voucher (dárkový poukaz) propadá bez náhrady škody. (V tomto případě je částka za uhrazený Aero Voucher nevymahatelná a záleží pouze na rozhodnutí kapitána letu - instruktora -) Ostatní se řídí Obchodním zákoníkem, Zákon č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník a to bez možností storna takto objednaného dárkového poukazu (Aero Voucheru). Při odeslání objednávky souhlasíte s těmito podmínkami.

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.