Noční vyhlídkové lety - Brno
Noční vyhlídkové lety letadlem nad Brnem. Letecky Brno v noci.

Noční let letadlem nad Brnem
Noční let nad Brnem

Letecky Brno a v noci

Pro všechny letecké nadšence přinášíme nový letecký zážitek nočního létání, který natrvalo zařazujeme do naší nabídky vyhlídkových letů na mezinárodním letišti Brno - Tuřany. Noční let je prováděn letadlem Cessna 172 určených pro tři cestující a jednoho pilota – kapitána letu. Cestující sedící na přední sedačce vedle pilota, si může v případě zájmu a po vzájemně domluvě s kapitánem, vyzkoušet i pilotáž letadla. Noční lety jsou vhodné pro pasažéry, kteří mají za sebou klasický vyhlídkový let během dne a chtějí vyzkoušet i odlišnou atmosféru nočního nebe, stejně jako pro naprosté nováčky, pro které bude let nad Moravskou metropolí jejich noční leteckou premiérou.

Noční let nad Brnem

Letadlem kolem nočního Brna

Během letu, který trvá 40 minut, si z výšky prohlédnete všechny významné brněnské dominanty. Nad celým městem jasně vyčnívá osvětlená katedrála na Petrově a dominanta Brna hrad Špilberk. Při nočním přeletu nad centrem Brna si z ptačí perspektivy prohlédnete klidné noční ulice, osvětlená tisíci lampami. Po průletu nad městem se s letadlem vydáte nad husté lesy za Kohoutovicemi a proletíte přímo nad závodním Masarykovým okruhem. Dál bude letoun pokračovat nad Brněnskou přehradu a přes centrum města zpátky na letiště. Právě přílet na noční letiště Brno Tuřany je pro mnoho leteckých nadšenců zlatým hřebem celého letu. Již z dálky před sebou uvidíte osvětlenou přistávací dráhu (runway), což je pohled, který se většinou naskýtá pouze pilotům dopravních letadel. Po přistání proběhne zhodnocení letu a kapitán Vám jistě rád zodpoví i všechny Vaše otázky.

Noční lety z letiště: BRNO TUŘANY

Noční leteckou trasu lze změnit dle Vašich požadavků přímo na místě s kapitánem letu. 
Noční vyhlídkové lety létáme celoročně za vhodného počasí. Cena je stanovena za celé letadlo (3 osoby)

Cena: 6.990,- (za celé letadlo a 40 minut letu)


OBJEDNAT NOČNÍ LET NAD BRNEM - Dárkový poukaz

Dárkové poukazy mají platnost 6 měsíců od zakoupení.
Při zakoupení poukazu od 1.9. do 20.12. mají prodlouženou platnost do 20.6. následujícího roku.

Možná Vás bude také zajímat:


Pilotem letadla na zkoušku Staňte se pilotkou letadla - originální dárek pro ženy Okružní lety kolem Brna Okružní lety po Moravě Letadlem nad mraky Letecké výlety a přelety na jiná letiště

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.