motorová krosna SPIN FS 180 E + kluzák MACPARA - Letecký bazar inzerce - Piloťák.czmotorová krosna SPIN FS 180 E + kluzák MACPARA

Inzerát zobrazen: 58xPřidáno: 16.06.2020 | 22:10

Prodám kompletní výbavu pro motorový paragliding a volné létání. Krosna SPIN FS 180 E s kompozit vrtulí nálet do 30h po inspekci 20. 3. 2020, kluzák MACPARA Trend 28 dobrý stav po revizi 6. 3. 2020, záložní padák MACPARA Agis 38 přebalený 2020,originální obaly na krosnu a příslušenství, sedačka na volné létaní, batoh na padák a sedačku, původní sedačka z krosny, přilba Smith se sluchátky, variometr. Vše top stav, málo používané. Krosna má novou sedačku z důvodu povinné 10leté výměny a novou baterii. Ideální pro hmotnost pilota 75 – 100 kg. Lítá to parádně. Nemám čas. Fotek mám víc, rád pošlu.

Cena: 75 000,- Kč

Kontakt (Česká republika)
E-Mail: jiri.dusek@instalace-atep.cz
Tel.: 739061607
Město: Olomouc

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.