Rotax 503 - budoucí prodej. - Letecký bazar inzerce - Piloťák.czRotax 503 - budoucí prodej.

Inzerát zobrazen: 217xPřidáno: 14.06.2020 | 11:31

Oznamuji záměr prodeje motoru Rotax 503 2V s reduktorem C včetně palivového kulatého čerpadla, startéru, regulátoru, karburátorů, na zemi stavitelné třílisté laminátové vrtule Fiti s laminátovým kuželem. Motor má naběháno t.č. 660 hodin ve Strochu (italském), při 350 hodinách byla GO, doklady o údržbě i u předchozích majitelů letadla jsou k dispozici. Zatím je zabudován, létám s ním a je tedy zatím možné jej vidět v běhu ve Chřibské. Čekám pouze na dodání dílů z Itálie pro zabudování motoru Jabiru. Důvod - pro letiště v kopcích nutný větší výkon. Cena kompletu 60000,- Kč. Možno pak odprodat i laminátové kryty a lože + další vrtuli - dvoulistá Fiti 160 cm- cena dohodou. Odběr možný během zástavby nového motoru v Polepech u pana Vely, přesný termín zatím neznámý. Dále mohu prodat motorové lože na Rotax 582 ze Zephyra.

Cena: 123 456,- Kč

Kontakt (Česká republika)
E-Mail: vit.friml@seznam.cz
Tel.: 6029794387
Město: Chřibská

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.