DOVA SKYLARK DV-1 - Letecký bazar inzerce - Piloťák.czDOVA SKYLARK DV-1

Inzerát zobrazen: 68xPřidáno: 07.06.2020 | 23:34

I offer to buy a very well-kept Skylark DV-1. The aircraft is fully equipped with Radio Icom 210, Transponder Mode S Becker, Artificial Horizon, Propeller Peszke, I can optionally offer a 3 blade Rospeller with constant speed. Flybox Oblo is not included. Foot tip brake, mechanical flaps, electrical trimming, strobe lights, landing lights, lighting on the wings. This plane offers the most space I have ever known in the ultralight. The plane offers a cruising speed of 190 km / h with the Peszke, and 210 km / h with an adjustment prop. The basic color of the aircraft is white, the decor is created with very high quality Oracover film. Inside, it is covered in a very pleasant beige and blue with material similar to Alcantara
If you have any questions, please do not hesitate to contact me at +4917649130622 and Whatsapp.
The plane is near Berlin in EDUA, Registration is OK-MUA 91

Cena: 45 000,- €

Kontakt (Česká republika)
E-Mail: home@oj-import.de
Tel.: 004917649130622
Město: Berlin

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.