Prodám vírník Autogyro Calidus 912 ULS - Letecký bazar inzerce - Piloťák.czProdám vírník Autogyro Calidus 912 ULS

Inzerát zobrazen: 1443xPřidáno: 25.05.2020 | 00:15

Prodám vírník Calidus 912 ULS od německé společnosti Autogyro v perfektním stavu. Rok výroby 2014, nálet 983 hodin. Jde o vírník s instruktorskou sadou a bohatou výbavou. Za letu stavitelná vrtule Woodcomp konstant speed. Radio ATR833 - LCD Funkwerk, odpovídač TRH 800H - LCD, LED osvětlení komplet, topení vnitřní, dvě nádrže celkem 75L, vestavěný kompresor pro dofuk pneu, botičky všech kol, druhá benzínová pumpa, kard kompas, individual polep, V roce 2018 na doporučení servisu kompletní výměna nosného rámu draku. Servis pouze v autorizovaném servisu NIRVANA systems s.r.o.. Bez nehody, hangárováno. K vidění ve Znojmě. Možnost zkušebního letu. CENA: 1.250.000 bez DPH. Kontakt: Bohdan Pospíšil +420 737 751 524

Cena: 1,- Kč

Kontakt (Česká republika)
E-Mail: bonda714@gmail.com
Tel.: 737751524
Město: Znojmo

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.