Rotax 582 - Letecký bazar inzerce - Piloťák.czRotax 582

Inzerát zobrazen: 183xPřidáno: 10.02.2020 | 21:22

Prodám výše uvedený motor s modrou hlavou- nálet neznámý, odzkoušen v Ka 4, běhal normálně a nejevil výrazně nižší výkon než zcela nový. Je po výměně těsnění, kroužků atd. Má uvolněný tlumič torzních kmitů - nutno vyměnit zalomený šroub. Holý motor - cena 20000,- Kč, ruční startér zcela nový 1500 Kč starší za 500,-Kč, 2 karburátory BIng á 1000,- Kč , výfuky 90 a 180 stupňů á 1000,- Kč, reduktor B 1:2,52 za 7000,- Kč, 2 chladiče originální nižší (jeden teče) za 500,- Kč oba. Možno i jednotlivě, ale dám přednost kompletnímu odběru.

Cena: Neuvedeno

Kontakt (Česká republika)
E-Mail: vit.friml@seznam.cz
Tel.: 602979438
Město: Chřibská

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.