VL 3 předváděcí letadlo od prodejce - Letecký bazar inzerce - Piloťák.czVL 3 předváděcí letadlo od prodejce

Inzerát zobrazen: 1736xPřidáno: 02.10.2019 | 13:25

VL3 Evolution ihned k odběru. Předváděcí letadlo, perfektním stavu. Nálet 470 hodin. Inhed k dispozici a o 19.500,- EUR levnější než nové.
Rychlý a spolehlivý letoun. Spotřeba 12lt/hod. při 230km/IAS. Cestovní rychlost 250-270km/h TAS. Rok výroby 2017. Výbava: Rotax 912S2 - 100 Hp, zatahovací podvozek, záchranný systém Galaxy Speed 472,5Kg. Avionika: Garmin G3X Touch včetně GPS, záložní analogový rychloměr a výškoměr, Radio TRIG TY91 8,33 MHz, Odpovídač S-mód TRIG TT21, Autopilot Garmin + ovládací panel GMC 307, ELT Kannad Inegra AF GPS
Záblesková a poziční světla, přistávací světlo, nádrže 120 litrů, bezpečnostní pásy SCHROTH 4 bodové, značková kola a diferenciální brzdy Beringer
Interiér: Špičkový design Alure – červená kůže kombinovaná s matným carbonem, LEMO konektory, topení + větrání, parkovací brzda, termostaty, palivová pumpa.
Je k vidění a vyzkoušení v Praze Letňanech. Tel:776 585 111

Cena: 159 000,- €

Kontakt (Česká republika)
E-Mail: libor@aeroprague.cz
Tel.: 776585111
Město: Praha

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.