Odpredaj motorov M137 / M337AK - Letecký bazar inzerce - Piloťák.czOdpredaj motorov M137 / M337AK

Inzerát zobrazen: 491xPřidáno: 07.08.2019 | 14:50

Žilinská univerzita v Žiline ponúka na odpredajl etecké motory
3 x M137A/AZ
7 x M337AK
Všetky motory majú dolietaný medziopravný resurs (TBO) 1600h. Rok výroby motorov je od 1970 až 1982. Ponuky zasielajte prosím písomne na adresu: Žilinská univerzita v Žiline, Letecké výcvikové a vzdelávacie centrum, Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina, s viditeľnou poznámkou na obálke – Ponuka Lietadlo - neotvárať, tak aby boli predávajúcemu doručené najneskôr do 16.8.2019. Kúpna cena bude stanovená, po vyhodnotení ponúk záujemcov, ako najvyššia ponúknutá cena. Minimálne však táto cena musí byť vo výške 1.800,- Eur vrátane DPH.V prípade viacerých ponúk na odkúpenie rovnakého majetku s rovnakou kúpnou cenou, bude akceptovaná ponuka doručená skôr.

Cena: 1 800,- €

Kontakt (Slovenská republika)
E-Mail: stanislav.kyselica@fpedas.uniza.sk
Tel.: 00421911709704
Město: Žilina Dolný Hričov

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.