J-03 Yetti - Letecký bazar inzerce - Piloťák.czJ-03 Yetti

Inzerát zobrazen: 1460xPřidáno: 29.05.2019 | 15:27

Známý, co se odstěhoval do Rakouska, mě pověřil prodejem jeho stroje Yetti. Mínusy: Dlouho stojí, je bez rádia, chybí palivová čerpadla, je potřeba zkrátit vzpěry na jednom křídle, na pohled trochu křivé, ale létá rovně. Je po docela brutus nehodě, pilot odešel po svých, letadlo odjelo k Márovi, ten vyrobil nový trup a postavil letadlo znovu moc hezky, tedy až na zmíněnou vzpěru. Takže je to nové letadlo. Plusy: Motor po GO u Drahošů, letadlo má nalétáno cca 10 hodin od kompletní přestavby. Obrovská prostorná kabina i pro veliké lidi, posuvné sedačky nezávisle na sobě, velmi příjemné na pilotáž, vhodné pro začátečníka i pro turistiku. Je to přestavěné na příďák, pro někoho plus, pro někoho mínus. Přestavba na ostruhu by nemusela být moc náročná. Víc info na dotaz. Cena 150 000 tak jak je. Stojí v Bubovicích - LKBU.

Cena: 150 000,- Kč

Kontakt (Česká republika)
E-Mail: f.kanka@seznam.cz
Tel.: 724672556
Město: LKBU

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.