Tandemová orig.tříkolka Nirvana + křídlo - Letecký bazar inzerce - Piloťák.czTandemová orig.tříkolka Nirvana + křídlo

Inzerát zobrazen: 245xPřidáno: 08.04.2019 | 22:33

Prodám orig.tandemovou tříkolku, rozložitelnou zn.NIRVANA, Cruise motor Simon 270ccm, 36hp, laděný výfuk, karbonové klapky sání-opravdu dobrý výkon, spotřeba cca 6-7l. Mnoho nových částí-hlava, válec píst (přímo z Itálie) gufera, ložiska reduktoru, nálet cca 10h, stator zapalování, relé dobíjení, baterie+obal, digi nabíječka baterií, nálet 0h, Pevný koš pro vrtuli až 160cm, nyní stavitelná kompozitová+1dřevěná náhradní vrtule, zesílené osy náprav, záložka pro tandem a mnoho dalšího. K tomu skvělé tandemové křídlo NIRVANA 42, jako nové (porozity 270/250/350), nebo mohu nabídnou Pashu38-42, možno létat i sólo, při rychlém, férovém jednání přidám motorové křídlo MAC Spice 25. Výborný, lehký, skladný, pěkný tandem ihned k létání. Možno i s přepravním vozíkem na tříkolku (aby se nemusela rozkládat).Cena: 199 000,- Kč

Kontakt (Česká republika)
E-Mail: kokykoky@seznam.cz
Tel.: 602715090
Město: Zlín

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.