Robinson R22 Beta II, 2009 - Letecký bazar inzerce - Piloťák.czRobinson R22 Beta II, 2009

Inzerát zobrazen: 4183xPřidáno: 22.04.2018 | 12:34

Společnost HELITOM nabízí k prodeji skvěle udržovaný a vždy hangárovaný vrtulník Robinson R22 Beta II, rok výroby 2009 s celkovým náletem 2040 hodin. Vrtulník je vybavený standardními mechanickými přístroji: rychloměr, výškoměr, variometr, gyrokompas, magnetický kompas, umělý horizont. Základ avioniky tvoří dále rádio s dělením 8,33 kHz BendixKing KY196B TSO a odpovídač mód S, Garmin GTX 328. Nadstandardní výbava: nastřikovací pumpička motoru, vytápění kabiny, pomocná kolečka. Vrtulník je po výměně volnoběžné spojky (před 450 letovými hodinami). Součástí nabídky je i výcvik PPL(H) ve standardní délce trvání v souladu s PART-FCL na vrtulníku R22 OK-ZYZ. NOVÁ CENA: 90.000 EUR k jednání Vrtulník je možné prohlédnout na letišti v Kolíně.

Cena: 90 000,- €

Kontakt (Česká republika)
E-Mail: info@helitom.cz
Tel.: 00420777414422
Město: Libáň

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.