Letecké výlety a přelety na jiná letiště s mnoha vzlety a přistáním. Poznejte ultralehké letadlo v praxi. Speciálně pro zájemce o létání.
Ultralight v praxi - Letecké výlety a přelety na jiná letiště nejen po Moravě

Ultralight v praxi
Ultralight v praxi

Lety na jiná letiště nejen po celé Moravě aneb Ultralight v praxi.

Seznamovací let na jiná letiště je určený speciálně pro nadšence do létání. Během tohoto letu se vzdálíte od svého domovského letiště a vyzkoušíte si přistání na letištních plochách v blízkém i dalekém okolí. Naším cílem budou převážně letiště, kde sídlí aerokluby. Při troše štěstí na těchto místech zažijete letecký provoz a budete si moci promluvit s piloty, kteří se Vámi rádi podělí o specifika létání na malých letištích, často bez řízeného provozu. Lidé v aeroklubech jsou vždy velice vstřícní k ostatním pilotům a na požádání Vám předvedou svoje klubové zázemí, stejně jako hangáry a pochlubí se svými letouny. Právě v menších aeroklubech se často setkáte s netradičními letadly domácí výroby. Návštěvníky menších letišť často tvoří i modeláři, létající s RC modely letadel. Něco málo se tak můžete dozvědět i o tomto hobby.

Ultralight v praxi

Sami si vyberete, kam byste chtěli odletět

Kromě letištních ploch s aerokluby jsou po celé republice rozeseté i tzv. nouzové dráhy. Ty kdysi sloužili jako vzletové a přistávací plochy pro práškovací letadla. Dnes jsou téměř nevyužívané a tak není problém kdykoliv na nich kdykoliv přistávat a odlétat, popřípadě trénovat přiblížení na letištní plochu. Tyto nouzové dráhy bývají občas umístěné na zajímavých místech, odkud jsou pěkné výhledy do okolí. Je tak jen na Vás zda dáte během seznamovacího letu s lety na jiná letiště přednost místům s aerokluby nebo raději prozkoumáte nouzové plochy. Lety je možné provádět v letních měsících. Samozřejmě vždy záleží na aktuálních meteorologických podmínkách.

Celkovou dobu letu přizpůsobíme dle námi dohodnuté trasy. Počet osob v letadle 1 a doporučujeme sportovní oblečení a obuv. Let je možné uskutečnit v kdykoliv v letních měsících dle vhodného počasí.

Odlety z letiště: BRNO TUŘANY


OBJEDNAT ULTRALIGHT V PRAXI - Dárkový poukaz

Možná Vás bude také zajímat:


Pilotem letadla na zkoušku Staňte se pilotkou letadla - originální dárek pro ženy Okružní lety kolem Brna Okružní lety po Moravě Letadlem nad mraky Letadlem z Brna do Ostravy a zpět - pro fajnšmekry

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem