Lety nad mraky s odletem z Brna. Fascinující zážitek, nejen pro odvážné, který Vás dostane. Dárek nejen pro zájemce o létání.
Létání nad mraky, fascinující zážitek, který Vás dostane a mile překvapí

Letadlem nad mraky
Letadlem nad mraky

Odletíme společně nad mraky.

Letadlem nad mraky je speciální zážitek, během kterého se Vám naskytnou výhledy, jaké mívají profesionální piloti dopravních letadel. Možná si mnoho z Vás řekne, že tento letu musí, být hodně podobný letu dopravním letadlem, kdy jako pasivní pasažér koukáte z okýnka dolů na ubíhající zemi a seskupení mraků. Pravda je však zcela odlišná. V malém sportovním letadle máte krásný výhled do všech stran a svobodně můžete prolétávat mezi jednotlivými mraky, popřípadě kroužit kolem nich v blízké vzdálenosti. Toto během letu dopravním letadlem nezažijete. Všechny mraky budete mít nadosah ruky a nejeden pasažér během těchto chvil vysloví přání vyskočit a zabořit se do tohoto načechraného shluku vodních par.

Letadlem nad mraky

A začínáme stoupat letadlem nad mraky

Pokud se rozhodnete pro seznamovací let nad mraky, čeká Vás vzrušující výlet do výšky několika kilometrů nad zemí. Při letech do takovéto výšky je nutné si vyžádat povolení dispečera na radaru, který letadlu přidělí identifikační číslo a bude letoun po celou jeho cestu sledovat. Při letu tak vysoko nad zemí se nerozlišuje, o jaký stroj se jedná a dispečer jedná stejně s dopravním boeingem či airbusem, stejně jako s malým sportovním letadlem. Celý zážitek z letu nad mraky bude umocněn i komunikací profesionálních pilotů, kterou po celou dobu uslyšíte ve svých sluchátkách. Nespornou výhodou letů nad mraky je i klid po dobu letu. Ve větších výškách se téměř nesetkáte s takovými poryvy větru jako níže při zemi a celý let je tak mnohem plynulejší a bez výkyvů letadla.

Fotky letadlem nad mraky

Celkovou dobu letu přizpůsobíme dle námi dohodnuté trasy. Počet osob v letadle 1 a doporučujeme sportovní oblečení a obuv. Let je možné uskutečnit celoročně dle vhodného počasí.

Odlety z letiště: BRNO TUŘANY


OBJEDNAT LETADLEM NAD MRAKY - Dárkový poukaz

Možná Vás bude také zajímat:


Pilotem letadla na zkoušku Staňte se pilotkou letadla - originální dárek pro ženy Okružní lety kolem Brna Okružní lety po Moravě Letecké výlety a přelety na jiná letiště Letadlem z Brna do Ostravy a zpět - pro fajnšmekry

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem