Okružní a seznamovací lety po Moravě. Zažijte krásné scenérie a památky z ptačí perspektivy. Skvělý dárek a zážitek.
Okružní a seznamovací lety - Letadlem po Moravě.

Okružní lety po Moravě
Okružní a seznamovací lety po Moravě

Zažijte skvělý den a poznejte krásy Jižní Moravy z pohledu pilota.

Seznamovací let  letadlem po Moravě je převáženě určen těm zájemcům, kteří si chtějí na vlastní kůži vyzkoušet klasický a pohodový let. Přímo z Brna odletíte pryč do přírody a dosyta si užijete krásných výhledů na krajinu, scenérie a památky z ptačí perspektivy. Utečte od všeho shonu běžného pracovního dne a pokochejte se krásnými výhledy. V případě Vašeho zájmu, je možné si i vyzkoušet pilotáž letadla pod dohledem zkušeného leteckého instruktora. Především však poznáte krásné okolí jižní Moravy, jako jsou například Pálavské vrchy, umělou vodní nádrž Vodní Mlýny, zříceniny hradů, památku UNESCO Lednicko - Valtický areál nebo kopcovitější terén Moravského Krasu. Tento let se pro Vás jistě stane natolik příjemným zážitkem, který nadchne do takové míry, že se nebudete chtít vrátit zpět na zem. Výhodou je, že si tento let můžete kdykoliv zopakovat, popřípadě se zapsat do leteckého výcviku, kde se naučíte samostatně létat s letadlem.

Celkovou dobu letu přizpůsobíme dle námi dohodnuté trasy. Doporučujeme sportovní oblečení a obuv. Let je možné uskutečnit celoročně dle vhodného počasí.

Odlety z letiště: BRNO TUŘANY


Originální dárek pro ty co chtějí mít Jižní Moravu jako na dlani


OBJEDNAT SEZNAMOVACÍ LET LETADLEM - Dárkový poukaz

Možná Vás bude také zajímat:


Pilotem letadla na zkoušku Staňte se pilotkou letadla - originální dárek pro ženy Okružní lety kolem Brna Letadlem nad mraky Letecké výlety a přelety na jiná letiště Letadlem z Brna do Ostravy a zpět - pro fajnšmekry

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.