Letecky přímo z Brna do Ostravy a zpět. Tento navigační let je specilálně určen opravdovým zájemcům o létání a pilotům s licencí.
Navigační let Brno - Ostrava - Brno aneb letadlem na oběd

Letadlem z Brna do Ostravy

Přímá letecká linka Brno - Ostrava a zpět. Seznamte se co takové létání obnáší.

A pro opravdové fajnšmekry nabízíme, speciální let na trase Brno - Ostrava a zpět, při kterém zažije téměř všechny letové situace. Nasimulujeme si takový let stejně jako klasické velké či dopravní letadlo přičemž cestou poznáte krajinu, která je pro Vás neznáma a proletíme také nad mnoha městy. Před odletem si společně sami a v klidu naplánujeme přesnou letovou trasu, zaznačíme do letecké mapy a GPS a vyrazíme na skvělý výlet. Součástí letu do Ostravy je také plné přistání na letišti, pojíždění a parkování na stojánce všeobecného letectví. Zaparkujeme, odbavíme se jako posádka letadla na briefingu, uhradíme poplatek a podíváme se po poměrně nově vybudovaném letišti Leoše Janáčka v Mošnově.

Na letišti si můžeme dát malý oběd a kafé a poté vyrazit zpět k letadlu a stejnou cestou se vrátit zpět do Brna. Let je vhodný i jako příprava pilotů s licencí pro kvalifikaci ŘL VFR (řízené lety).

Jak takový let detailně probíhá, si můžete přečíst zde

Celkovou dobu letu je přibližně 2.5h (tam i zpět) + cca 1 hodina na letišti v Ostravě. Počet osob v letadle 1 a doporučujeme sportovní oblečení a obuv. Let je možné uskutečnit celoročně dle vhodného počasí.

Odlety z letiště: BRNO TUŘANY


OBJEDNAT LET Z BRNA DO OSTRAVY A ZPĚT - Dárkový poukaz

Možná Vás bude také zajímat:


Pilotem letadla na zkoušku Staňte se pilotkou letadla - originální dárek pro ženy Okružní lety kolem Brna Okružní lety po Moravě Letadlem nad mraky Letecké výlety a přelety na jiná letiště

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.