Firefly T 67 - výcvikový a akrobatický letoun britského vojenského letectva.
Letadlo Firefly T-67 jako jediné v ČR pro výcvikové a akrobatické lety.

Akrobatické letadlo Firefly T-67
Akrobatické letadlo Firefly T-67

Letadlo T 67 Firefly - dvoumístný akrobatický a výcvikový dolnoplošník je pro Vás připraven na letišti Bubovice u Prahy.

Letoun T67 Firefly britského výrobce letadel Slingsby navazuje na úspěch staršího modelu RF6, který se osvědčil jako armádní výcvikový stroj. Novější model T 67 - Firefly byl vyvinut speciálně pro potřeby RAF (britského Královského letectva) a díky svým kvalitám je toto letadlo využíváno pro výcvik vojenských pilotů i v jordánské, čínské, nizozemské a kanadské armádě. V současnosti je největším provozovatelem tohoto typu letounu americké letectvo (U.S. Air Force) se 113 funkčními T67-Firefly. První zkušební let proběhl v roce 1981 a od té doby bylo na T67 - Firefly po celém světě nalétáno statisíce hodin, což jasně dokazuje spolehlivost a kvality tohoto letounu.

Akrobatické letadlo Firefly T-67

Základní specifikace letadla T 67 Firefly

Letadlo T-67 Firefly je dvoumístný akrobatický letoun vybavený motorem Textron Lycoming s výkonem 260 koňských sil (194kW). Díky tomuto výkonnému motoru může letadlo dosáhnout rychlosti až 360km/h při horizontálním letu a stoupat do oblak rychlostí 7 m/s. Maximální výška, které může letadlo dosáhnout je 5.790 m a dolet je úctyhodných 753 km. Při letu s letadlem T-67 Firefly Vám pilot předvede základní pilotáž, letecké manévry a celý let bude poté zakončen ukázkou akrobacie a především výkonu tohoto netradičního akrobatického letadla.


Přečtěte si jak u nás probíhají akrobatické lety
OBJEDNAT AKROBATICKÝ LET - Dárkový poukaz

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.