Letadlo Eurostar - P220 Koala. Dvoumístný sportovní dolnoplošník.
Letadlo Eurostar - P220 Koala

Letadlo Eurostar - P220 Koala
Letadlo Eurostar - P220 Koala

Letadlo Eurostar - P220 Koala - dvoumístný sportovní dolnoplošník s podvozkem příďového typu

Ultralehké letadlo Eurostar - P220 Koala je primárně určeno pro sportovní, rekreační a turistické létání. Velmi vhodné i pro výcvik pilotů na kvalifikaci ULL. Toto letadlo vyrábí moravský známý výrobce Evektor v Kunovicích, který si zakládá na vysoké kvalitě zpracování všech dílů, komponentů a avioniky. Nezapomeňme uvést, že česká ultralehká letadla se řadí mezi světovou špičku. Tímto vysoce spolehlivým letadlem s přehledem odletíte jak z velkého mezinárodního letiště, tak menších travnatých letišť tak i malých ploch téměř kdekoliv v terénu. Je velice svižné a reaguje okamžitě na požadavky pilota. Samozřejmostí je dvojí plnohodnotné řízení a vytápění. Takže zvesela si můžete létat i v zimě při mínus 10 stupních. A přesně na tomto letadle Vám nabízíme v naší letecké škole Piloťák.cz profesionální výcvik pilotů na ultralehká letadla. Je to první krok jak se stát profesionálním pilotem.

Letadlo Eurostar - P220 Koala

Základní specifikace letadla Eurostar - P220 Koala

Eurostar / 220 ULR Koala je jednomotorový celokovový dolnoplošník poloskořepinové konstrukce se 2 sedadly vedle sebe. Tento letoun je vybaven moderním tříkolovým podvozkem příďového typu. Pohonnou jednotku tvoří lety prozkoušený motor ROTAX 912 UL o výkonu 80 koní. Poháněn je kvalitní 3 listou vrtulí Woodcomp o průměru 1600m. Avionické vybavení našeho letadla se skládá ze všech potřebných zařízení pro lety za VFR. Tedy, rychloměr, příčný sklonoměr, variometr, altimetr a také zabudovanou radiostanicí a radarovým odpovídačem typu A/C a GPS leteckou navigací s aktuálnímí leteckými mapami. Maximální rychlost letadla Eurostar - P220 Koala je 200 km/h, přičemž standardní cestovní rychlost je kolem 160 km/h v horizontálním letu. Max. zatížení na sedadlo je 100kg. Při úsporném režimu letu je schopné na plnou nadrž uletět až 600 km. V dnešní době představuje vysokou kvalitu v létání a nízké provozní náklady.


Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.