Letadlo Diamond DA 20 Katana. Moderní dvoumístný a rychlý letoun určený k výcviku pilotů, cestování a sportovnímu létání.
Letadlo Diamond DA-20 Katana

Letadlo Diamond DA-20 Katana
Letadlo Diamond DA-20 Katana

Letadlo Diamond DA-20 Katana sportovní dvoumístný pohodlný a výkonný letoun kvalitní konstrukce

Dalším přírůstkem do flotily Pilotak.cz je moderní letoun rakouského výrobce Diamond aircraft - DA-20 Katana. Letadlo DA-20 bylo navrženo jako malý výcvikový letoun určený především pro severoamerický trh, kde nahrazoval starší neohrabaná hornoplošníková letadla. DA-20 Katana se však začala těšit nečekané popularitě nejen mezi leteckými školami, ale i mezi soukromníky, kteří tohle letadlo používali pro soukromé a rekreační lety. Nebylo tudíž překvapením, že byl brzy prodej stroje rozšířen i do států Evropské unie. Díky Pilotak.cz si teď můžete i Vy vyzkoušet pilotáž tohoto celosvětově oblíbeného letadla.

Letadlo Diamond DA-20 Katana

Základní specifikace letadla Diamond DA-20 Katana

Letadlo DA20 - Katana je určené pro jednoho pilota nebo instruktora a jednoho pasažéra či žáka pilota ve výcviku. Jelikož se jedná primárně o letadlo určené pro výcvik pilotů s kvalifikací PPL, je samozřejmou výbavou zdvojené řízení a snadná dostupnost všech ovládacích prvků letadla pro oba cestující na palubě. Samozřejmostí je velmi pohodlný a prostorný kopit. Pokud se místo výcviku vydáte s DA-20 Katana na letecký výlet můžete si užít trasu letu dlouhou přes 1000 kilometrů a krajina pod Vámi bude ubíhat rychlostí 250 km/h. Nepřekročitelná rychlost letadla Diamond DA-20 je 300 km/h.


Vyhlídkový a seznamovací let s DA-20 v Českých Budějovicích Staňte se pilotem na zkoušku s DA-20 v Českých Budějovicích
OBJEDNAT VYHLÍDKOVÝ LET - Dárkový poukaz

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.