Letadlo Avama Stylus X2 - Moderní dvoumístný sportovní hornoplošník pro cestování, zábavu a pilotní výcvik.
Letadlo Avama Stylus X2

Letadlo Avama Stylus X2
Letadlo Avama Stylus X2

Letadlo Stylus X2 moderní konstrukce pro výcvik, zábavu a sportovní létání

Letadlo UL Stylus X2 od slovenského výrobce Avama patří mezi nejnovější typ letadel, který můžete zahlédnout na českém nebi. Letadlo bylo poprvé představeno v roce 2010 na největším evropském leteckém veletrhu v německém městě Friedrichshafen, kde vzbudilo zaslouženou pozornost jak odborných tak laických zástupců z řad letecké veřejnosti. Při konstrukci tohoto komfortního hornoplošníku byly využity tradiční materiály jako je dural a ocelové trubky, které díky svařování v ochranné atmosféře zajišťují nadstandardní pevnost a odolnost celého letounu. Díky umístění křídel je nespornou výhodou letadla UL Stylus X2 pohodlné nastupování a dobrý výhled z pilotní kabiny. Toto letadlo jsme pro Vás připravili na letišti v Příbrami. Na Stylus X2 nabízíme jak pilotem na zkoušku, vyhlídkový seznamovací let tak i zakládní letecký Mini kurz.

Letadlo Avama Stylus X2

Základní specifikace a vlastnosti letadla Avama Stylus X2

Jakožto nové a moderní letadlo nabízí UL Stylus X2 svým pasažérům lepší letové vlastnosti, než které mohou nabídnout ostatní ultralehké hornoplošníky starší výroby. O pohon tohoto letounu se stará moderní rakouský motor Rotax Bombardier o výkonu 80 koní, s nimž může letadlo UL Stylus X2 dosáhnout maximální rychlosti pěkných 185 km/h. Běžná cestovní rychlost je o něco menší a pohybuje se okolo 160 km/h. Rozpětí křídel letadla je 9 a půl metru, což letounu zajišťuje dobré plachtící vlastnosti a jednoduchou pilotáž, vhodnou především pro začátečníky a méně zkušené piloty, popřípadě pro vyznavače klidných letů, bez živějších a drsnějších manévrů.


Vyhlídkový a seznamovací let s Avama Stylus X2 v Příbrami Staňte se pilotem na zkoušku s Avama Stylus X2 v Příbrami Letecký Mini kurz s Avama Stylus X2 v Příbrami
OBJEDNAT VYHLÍDKOVÝ LET - Dárkový poukaz

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.