Letadlo Alto 912 TG. Moderní dvoumístný sportovní dolnoplošník pro cestování a zábavu.
Letadlo ALTO 912 TG

Letadlo Alto 912 RG
Letadlo Alto 912 RG

Letadlo Alto 912 TG moderní celkovové konstrukce pro výcvik zábavu a cestování

Ultralehké letadlo ALTO 912 TG je další novinkou a přírustkem do flotily námi nabízených letadel pro rekreační sportovní létání. Tento typ ultralehkého letounu s oboustranným plnohodnotným řízením je výbornou volbou pro výcvik pilotů s kvalifikací UL. Tento letoun jsme připravili především pro fandy a nadšence do létání, kteří si můžou u nás ALTO 912 TG zapilotovat se zkušeným instruktorem. Pořízením dárkové poukazu už k jakékoliv příležitosti budete originální a hlavně uděléte radost sobě nebo svým blízkým a přátelům. V případě zájmu můžete navázat na výcvik pilota ultralehkých letadel a to přímo na mezinárodním letišti Ostrava Mošnov. Na ALTO 912 TG nabízíme jak pilotem na zkoušku, vyhlídkový seznamovací let tak i zakládní letecký Mini kurz.

Letadlo Alto 912 RG

Základní specifikace letadla ALTO 912 TG

Ultralehký sportovní letoun Alto 912 TG je ryze vysoce kvalitním českým výrobkem s moderním příďovým podvozkem a jeho dlouhou životnost zajišťuje celokovový nýtovaný hliníkový potah celého draku letadla. Splňuje tak nejvyšší normy ze strany evropské unie v kategorii ultralehkých letadel. Výkonný letecký motor ROTAX 912 ULS se 100 HP pod kapotou zajistí rychlý a krátký vzlet i na kratších drahách a dynamickou manévrovatelnost a reakce dle požadavků pilota. Velmi prostorná kabina ALTO 912 TG při svých velmi slušných hodnotách 110cm zajistí komfort a pohodlí jak pro pilota tak pasažéra. Výsuvný překryt kokpitu umožňuje pohodlné nastupování a vystupování z letadla. V neposlední řadě je výhodou palivová nádrž s objemem 110 litrů a úctihodným doletem až 1.400km při 220km/h. Nejvyšší rychlostí tak můžete v horizontálním letu letět až 245 km/h a nepřekročitelná rychlost letounu ALTO 912 TG je krásných 270km/h.


Vyhlídkový a seznamovací let s ALTO 912 TG v Ostravě Staňte se pilotem na zkoušku s ALTO 912 TG v Ostravě Letecký Mini kurz s ALTO 912 TG v Ostravě
OBJEDNAT VYHLÍDKOVÝ LET - Dárkový poukaz

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si let vrtulníkem

Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.

Objednat let vrtulníkem

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Darujte let sportovním letadlem

Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Objednat let letadlem

Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

Letecký mini kurz pro veřejnost na mezinárodním letišti Brno Tuřany a Ostrava Mošnov, Jihlava, Kroměříž, Zábřeh u Hlučína

Letecký zážitek na celý život

Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Nově jako 1. v ČR nabízíme i HD video letecký záznam ze 3 sportovních kamer. Takže Vám neunikne žádný záběr.

Objednat letecký kurz

Romantický noční let nad Brnem

Noční vyhlídkový let

Vyhlídkové noční létání z Brna

Vyzkoušejte si krásy nočního létání, kdy zažijete neopakovatelný romantický zážitek

Objednat noční let nad Brnem

Adrenalinové akrobatické lety

Akrobatické lety - Zlín 142

Akrobatický let letadlem Zlín 142

Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.

Objednat leteckou akrobacii

Tandemový seskok

Tandemové seskoky a paragliding

Pro fandy a nadšence nabízíme také tandemové seskoky padákem a paragliding po celé ČR.